Hastane bahçesinde evlenme teklifi

Hastane bahçesinde evlenme teklifi
Eskişehir’deki Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi çok özel bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı.

Eskişehir'de 27 yaşındaki İbrahim Çakır özel hastanede çalışan sevgilisi 26 yaşındaki Sultan Altay'a hastane bahçesinde üzerlerinde harflerin olduğu beyaz tişörtleri 19 arkadaşına giydirerek yan yana durdurup "Benimle Evlenir misin?" yazısını oluşturdu. Sultan Altay, sürpriz evlilik teklifini kabul etti.
 
Eskişehir'deki 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı'nda çalışan İbrahim Çakır, 3 ay önce tanışıp aşık olduğu Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi'nin danışma görevlisi Sultan Altay'a evlilik teklifinde bulunmak amacıyla 19 arkadaşından yardım istedi.
 
Çakır, üzerinde harflerin bulunduğu beyaz tişörtleri arkadaşlarına giydirdi. Kendisi de üzerinde soru işareti olan tişörtü giyen İbrahim Çakır, cep telefonundan Sultan Altay'ı arayarak hastane bahçesine gelmesini istedi. Sultan Altay çalıştığı hastaneden bahçeye çıktığında sevgilisi İbrahim Çakır ile arkadaşlarının giydikleri tişörtlerle oluşturduğu "Benimle Evlenir misin?" yazısı ile karşılaştı.
 
İbrahim Çakır, bir anda şaşkınlık geçiren sevgilisi Sultan Altay'ın yanına gidip diz çökerek bir buket çiçek verdi. Çakır, ardından tek taş yüzüğü uzatıp "Benimle evlenir misin?" diyerek evlilik teklifinde bulundu. Sultan Altay'ın "Evet" demesi üzerine İbrahim Çakır'ın arkadaşları havaya konfetiler attı.
 
Çok mutlu olduğunu belirten İbrahim Çakır, "3 ay önce ameliyat olan bir yakınımı ziyaret etmek için hastaneye gelmiştim. Hastanede görev yapan Sultan Altay ile o gün tanıştık. Arkadaşlığımız kısa sürede aşka dönüşünce evlilikle noktalamak için böyle bir sürpriz yaptım" diye konuştu.
 
Sürpriz evlenme teklifi karşısında şaşıran Sultan Altay ise "Çok mutluyum" dedi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com