Hastanede dehşet anları!..

Hastanede dehşet anları!..
Kendisiyle ilgilenilmediğini iddia eden şahıs hastanede dehşet saçtı...
Samsun’un Terme İlçesi’nde dün nefes darlığı şikayetiyle Devlet Hastanesi'ne başvuran Ahmet Kuyu, kendisine acil serviste yeterli müdahalede bulunmadığını ve doktorların ilgilenmediği iddiasıyla sağlık personeline saldırdı. Kuyu, bir özel güvenlik görevlisi ve stajyer sağlık görevlisi öğrenciyi bıçakla yaraladı.
 
Saldırı anını hastanenin güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti.
 
Terme İlçesi’nde dün öğleden sonra 45 yaşındaki Ahmet Kuyu, nefes darlığı şikayetiyle ilçe devlet hastanesinin acil servisine gitti. Acil serviste yapılan ilk müdahalede Kuyu’ya oksijen verildi. Kendisine yapılan müdahaleyi yeterli bulmayan ve doktorların kendisiyle ilgilenmediğini iddia eden Kuyu, hastane çalışanlarına tepki gösterdi. Kuyu önce burnuna takılan oksijen hortumunu atıp müdahale odasından koridora çıktı. Etrafına bağırmaya başlayan Kuyu’yu hastanenin özel güvenlik personeli sakinleştirmeye çalıştı. Kuyu, çıkan arbede de önce bir hastabakıcıyı yumrukladı, daha sonra cebindeki bıçağı çıkarıp özel güvenlik personeline saldırdı.
 
Ahmet Kuyu, bir özel güvenlik personelini kolundan, hastanede stajyer olarak bulunan sağlık görevlisi bir öğrenciyi de alnından bıçakla yaraladı. Müdahale sonrasında bıçak elinden alınan hasta daha sonra hastaneye çağırılan polisler tarafından gözaltına alınıp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. İki yaralının durumunun iyi olduğu belirtildi. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com