Hastanede susuzluktan öldü!

Hastanede susuzluktan öldü!
Hastane çalışanlarının ilgisizliği, 22 yaşındaki genç futbolcunun ölümüne neden oldu.
İngiltere’de mahkemeye taşınan olayda, kendisini iyi hissetmeyen Kane Gorny susuzluktan ne yapacağını bilmeden polis çağırdı, bunu gören doktorların ise yetkilileri kapıdan yolladığı ifade edildi.
 
Bir sene önce beyin tümörü teşhisiyle hastaneye kaldırılan Kane, verilen hormonların kemiklerini güçsüz kılması nedeniyle rutin bir tedavi görüyordu.
 
Hemşirelerin besinlerini düzenleyen ilacını vermemesinin ardından genç adam, bir gün sonra hayatını kaybetti. Ailesinin gencin cansız bedeninin yanından uzaklaşmasını isteyen hastane çalışanları, “bittiyse paketleyebilir miyiz artık?” diye sorduğunda ise kulaklarına inanamadılar.
 
Mahkemede konuşan acılı anne, oğlunun polisi aradıktan sonra kendisini de aradığını söyleyerek, “Sesi gerçekten çok kötü geliyordu. Ona içecek vermediklerini, polisi aradığını ve benim de orada olmamı istediğini söyledi” dedi. Hastane vardığında gerekli ilaçların oğluna verilmediğini anlayan anne, hemen hastane çalışanlarına bildirdi. Ancak Kane’in ilaçları, buna rağmen verilmedi.
 
Ertesi gün hastaneye geldiğinde oğlunun dili ve dudağının şiştiğini gören anne, başka bir doktordan yardım istedi. Tam bir saat sonra ise Kane hayatını kaybetti. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com