Hastanedeki yangın bu kez ucuz atlatıldı

Hastanedeki yangın bu kez ucuz atlatıldı
Bursa’da 2009 yılında çıkan ve yoğun bakım ünitesinde yatan 8 hastanın ölümüyle sonuçlanan yangının meydana geldi...

Bursa’da 2009 yılında çıkan ve yoğun bakım ünitesinde yatan 8 hastanın ölümüyle sonuçlanan yangının meydana geldiği yeni ismiyle Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yanındaki ek binada bulunan Kadın ve Doğum Hastanesi'nin zemin katında akşam saatlerinde başlayan yangın zamanında müdahale ile söndürüldü. İtfaiye yangının nedenini araştırıyor.
 
Merkez Yıldırım İlçesi’nde bulunan Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yanındaki ek binada hizmet veren 7 katlı Kadın ve Doğum Hastanesi'nin zemin katındaki depoda bugün akşam saatlerinde yangın çıktı. Depodan yükselen dumanları fark eden görevlilerin haber vermesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerin yarım saatlik çalışmalarının ardından depo bölümündeki yangın önce kontrol altına alındı sonra söndürüldü. Yangın hastanede kısa süreli korku ve paniğe neden oldu

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde 2009 yılının Mayıs ayında Radyoloji Servisi’nde elektrik kontağından çıkan yangında, dumanın havalandırma boşluğundan yayılması engellenemediği için beş kat üstteki Yoğun Bakım Servisi’nde kalan 3'ü kadın 8 hasta yaşamını yitirmişti. (ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com