Hastanenin yer tahsisi yapıldı

Hastanenin yer tahsisi yapıldı
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde Türk Kızılay'ı tarafından yaptırılacak olan ilçe entegre hastanesi yer tahsisi yapıldı.İhsaniye ilçesinin genel nüfusu 30 binin üzerinde olması nedeni ile Sağlık Ocağı'nın yetersiz kalması üzerine Türk Kızıla

Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde Türk Kızılay'ı tarafından yaptırılacak olan ilçe entegre hastanesi yer tahsisi yapıldı.
İhsaniye ilçesinin genel nüfusu 30 binin üzerinde olması nedeni ile Sağlık Ocağı'nın yetersiz kalması üzerine Türk Kızılay'ı tarafından yaptırılacak olan ilçe entegre hastanesinin yer tahsisi yapıldı.
Sağlık Bakanlığı ile Türk Kızılay'ı arasında yapılan protokol sonrası İhsaniye ilçesine yapılması planlanan ilçe entegre hastanesinde yer sorunun çözüldüğünü söyleyen Belediye Başkanı Halit Aşkar, hastanenin hizmete girmesiyle önemli bir eksikliğin giderileceğini söyledi
. Aşkar, “Artık inşaatın başlamaması için bir neden yok. Hastanemize kavuşmak istiyoruz. İlçenin nüfusu 30 binin üzerinde bu nedenle sağlık ocağı hizmeti yetersiz kalıyor” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com