HATAY’DA BAŞARILI MEMURLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

HATAY’DA BAŞARILI MEMURLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
HATAY’DA BAŞARILI MEMURLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, hizmet içinde ve dışında üstün başarı ve gayretleri görülen personeli ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi. Bu kapsamda 525 memura başarı belgeleri 8 ayrı etapta farklı zamanlarda dağıtılacak.
İlk olarak, Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen törende 2 ayrı etapta 75 personele ‘Başarı Belgesi’ dağıtıldı. Törende konuşan Vali Lekesiz, çok farklı güzellikleri, özellikleri ve zenginlikleri olan bir ilde, insanımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Lekesiz, “İlimizin ve ülkemizin çağdaş toplum düzeyine ulaşması, kaynaklarının daha iyi değerlendirilebilmesi ve ilimizin her alanda daha üst noktalara taşınabilmesi için tüm kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, odalarımız, ilimizin tüm dinamikleri hep beraber bir çabanın içerisindeyiz” dedi.
Başarı belgelerinin; personelin çalışmalarının Devlet tarafından fark edildiğinin bir göstergesi olduğunu ifade eden Lekesiz, “Her anlamda kalkınmış, eğitim düzeyi yükselmiş, temel hizmetleri en üst düzeyde sunabilen bir Türkiye’yi hep beraber koşturarak inşa edeceğiz. Hayallerimizdeki Türkiye’yi ve Hatay’ı gerçeğe dönüştürmek konusundaki hedefimize her geçen gün daha fazla omuz vermek suretiyle biraz daha yaklaşacağız. Bu yoldaki en büyük gücümüz nitelikli ve çalışkan insanlarımız olacaktır. Hepinizi tebrik eder, halkımıza verdiğiniz güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.
Kamu görevlileri olarak vatandaşın ihtiyaç duyduğu kamu hizmetlerini en iyi şekliyle yerine getirmek için görevde olduklarını ifade eden Vali Lekesiz, “Bu anlamda halkımızın hakimi değil hizmetçisi olduğumuzu bir an olsun aklımızdan çıkartmamamız gerekir” dedi.
Törende 1.etapta; Tapu ve Kadastro İl Müdür Vekili Hakan Canda, İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürü Bilal Öztürk, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü M.Zülfi Camkurt, Yurt-Kur İl Müdürü Özdoğan Çankaya ile müdürlük personeline ‘Başarı Belgeleri’ verildi. 2.etapta ise, İl Özel İdare Genel Sekreteri Muhittin Şahin, Hatay PTT Başmüdürü Şükrü Dursun, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Harun Dumlu ve kurum personellerine ‘Başarı Belgeleri’ Vali Lekesiz tarafından dağıtıldı.
Törende duygularını dile getiren kurum müdürleri, başarı belgelerinin kendilerini ve personellerini motive edeceğini, kendilerini geliştirmelerine ve daha kaliteli hizmet vermelerine vesile olacağını söylediler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com