Hatice'nin Yeni Aşkı

Hatice'nin Yeni Aşkı
Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın eski sevgilisi Hatice Şendil, yeni dizisi Karadağlar'daki rol arkadaşı Burak Sağyaşar'la aşk yaşıyor.

Hatice Şendil, yeni dizisi Karadağlar'daki rol arkadaşı Burak Sağyaşar'la aşk yaşıyor. Şendil, “Ben 28, Burak 24 yaşında ama olgun biri, çok iyi anlaşıyoruz” diyor.

SADECE DOSTLARI BİLİYOR
Kazdağları'nda aşk başkadır! Çekimleri Kazdağları'nda yapılan sevilen dizi Karadağlar'ın setinde bu günlerde aşk rüzgârları esiyor. Büyük Rus yazar Dostoyevski'nin 'Karamazov Kardeşler' eserinden uyarlanan dizide oturak âlemlerinin namlı çengisi Gülhayat'ı canlandıran güzel oyuncu Hatice Şendil ile avukat Selahattin Karadağ'ı oynayan Burak Sağyaşar aşk yaşıyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikilinin aşkını sadece yakın dostları biliyor.

EVLİLİĞE GİDEN BİR İLİŞKİ
Arkadaşlarına çok mutlu olduğunu ve evliliğe giden bir ilişki yaşadığını belirten Hatice Şendil'in, sevgilisi Burak Sağyaşar'la aralarındaki yaş farkı için de "Ben 28, Burak 24 yaşında ama olgun biri, çok iyi anlaşıyoruz" dediği öğrenildi. Şendil, son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynamış ve rol arkadaşı Necati Şaşmaz'la iki yıl büyük aşk yaşamıştı. Güzel oyuncu ilişkisi bitince de diziden ayrılmıştı. Habertürk


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com