Hatipoğlu'ndan OSB incelemesi

Hatipoğlu'ndan OSB incelemesi
Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yaklaşık bin kişiye iş imkanı sağlayacak olan Nursan Kablo A.Ş.'nin kuracağı fabrika için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede Kaymakam Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Güler ve İlçe Özel İ

Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yaklaşık bin kişiye iş imkanı sağlayacak olan Nursan Kablo A.Ş.'nin kuracağı fabrika için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede Kaymakam Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Güler ve İlçe Özel İdare Müdürü Necati Derin ile beraberindeki heyet fabrikanın kurulacağı yerde incelemelerde bulundu.
Arsadaki hafriyat çalışmaları hakkında yetkililerden bilgiler alan Kaymakam Numan Hatipolu, 'OSB'de alt yapı çalışmaları tamamlanmıştı. Ekim ayına kadar yol ve bağlantıları da bitirilmiş olacak. OSB'de yer tahsisleri de devam ediyor. Bu yer tahsisi konusunda Nursan Kablo firmasını oldukça önemli görüyoruz. Yaklaşık bin kişiye istihdam sağlanacak olan bu firmanın hafriyat çalışmaları sürüyor. Ben bu alanda yürütülen çalışmalarda emeği bulunan herkesi kutluyorum' dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Güler de bu fabrikanın aynı zamanda Tavşanlı OSB için diğer büyük yatırımcıların önünü açacağını ve ilgi çekeceğini belirtti. Güler, 'Amacımız buranın en kısa sürede hayata geçirilmesidir. Bu noktada da lokomotif firmalara ihtiyacımız var. Nursan firması da bu lokomotif firmalardandır' şeklinde konuştu.
Bu arada Tavşanlılı işadamı Süleyman Yılmaz'ın bu alandaki hafriyat çalışmalarına destek verdiği öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com