Hava sıcaklığı artacak!

Hava sıcaklığı artacak!
Yağışların kıyılarda yağmur, iç kesimlerde kar şeklinde olması bekleniyor. Yurdun iç ve doğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile yer yer sis görülmesi bekleniyor.

 

Yapılan son değerlendirmelere göre; Artvin,Ardahan ile öğlen saatlerine kadar Van ve Hakkari çevreleri yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyılarda yağmur,iç kesimlerde kar şeklinde olması bekleniyor. Ülkenin iç ve doğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.
 
HAVA SICAKLIĞI: Ülkemizin batı kesimlerinde 3 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.
 
RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, Marmara ile Batı Karadeniz'de güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor. 
 
METEOROLOJİ'DEN UYARILAR 
BUZLANMA, DON VE SİS UYARISI: Ülkenin iç ve doğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis olayının görülmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. 
 
DEPREM BÖLGESİ PARÇALI BULUTLU OLACAK
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Van'da bugün yağış beklenmiyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayıyla birlikte sis görüleceği tahmin ediliyor. Van gündüz 5, gece eksi 4 derece olacak.
 
BÖLGELERİMİZDE HAVA
MARMARA: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Trakya ile bölgenin güneydoğusunda sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.
 
EGE: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.
 
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.
 
İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis hadisesinin görülmesi bekleniyor. 
 
BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor. 
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı, Doğu Karadeniz'in dogusu Hopa çevreleri yağmur, Artvin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor. 
 
DOĞU ANADOLU: Parçalı, doğusunun çok bulutlu, Ardahan ile öğle saatlerine kadar Van ve Hakkari , Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari çevrelerinin aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçmesi bekleniyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. 
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kuzey kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor. (SYK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com