Havada Aşk Başkadır!

Havada Aşk Başkadır!
Özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak görev yapan Şeyda Zeynep Şahin'e erkek arkadaşı havada büyük bir sürpriz yaptı.

Özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak görev yapan Şeyda Zeynep Şahin, İstanbul-İzmir seferi sırasında, erkek arkadaşı Tarık Tatlı'dan yerlerden binlerce metre yüksekte romantik bir evlilik teklifi aldı.

Pegasus Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre, 120 sefer sayılı İstanbul-İzmir uçağı, romantik bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. Deniz kaptanı Tarık Tatlı, kabin memuru olarak çalışan kız arkadaşı Şeyda Zeynep Şahin'e, İstanbul-İzmir uçağında evlilik teklif etti. Kabin amirinin anonsuyla gittiği koltukta, erkek arkadaşını gören Şeyda Zeynep Şahin, yaşadığı kısa süreli şaşkınlığın ardından evlilik teklifi yapmaya hazırlanan erkek arkadaşı Tarık Tatlı'nın heyecanını ekip arkadaşlarının getirdiği suyla yatıştırdı.

Sakinleşen damat adayı, ''Hayatıma girdiğin için Allah'ıma her gün teşekkür ediyorum. İyi ki varsın'' şeklindeki sözlerinin ardından söz yüzüğünü Şeyda Zeynep Şahin'in parmağına taktı. Gelin adayı Şahin, yerden binlerce metre yukarıda gelen bu romantik teklife, yolcuların alkışları arasında ''Evet'' yanıtını verdi.

Şeyda Zeynep Şahin, ''Her şeye hazırlıklıydım ama böyle bir şey beklemiyordum'' sözleriyle duygularını dile getirirken, genç çifti ilk kutlayanlar bu duygusal anlara şahitlik eden yolcular oldu. Şahin'in kabin memuru arkadaşı Sinem Aldağ da bu organizasyonu 2 haftadır planladıklarını ve belli etmemek için çok uğraştıklarını söyledi. Pegasus Hava Yolları da balayı için Roma'ya gitmeyi planlayan çifte, gidiş-dönüş uçak bileti hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com