Havada Seçim Kokusu Var

Havada Seçim Kokusu Var
Galatasaray'da muhalefetin çalışmaları sürüyor!

Başkan adaylığı için adı geçen Ünal Aysal ile eski başkanlardan Faruk Süren başbaşa yemek yediler. Bu arada son seçimde Başkan Adnan Polat'ın en önemli destekçisi olan camianın ağır topu İnan Kıraç da önümüzdeki hafta önce Polat ardından da Aysal ile buluşacak. Peki neler konuşulacak? İşte Havadır'ın haberi:

SÜREN VE AYSAL BULUŞTU

Kaynayan bir kazana dönen Galatasaray'da başkan adaylığı için ismi geçen Ünal Aysal ile Polat'a karşı en sert muhalefeti yapan eski başkanlardan Faruk Süren bir araya geldiler. Akmerkez'deki Home Store'da yemek yiyen ikili Mali Genel Kurul'da neler yaşanacağı ve adaylık konularını masaya yatırdılar.

KIRAÇ, POLAT'A SEÇİM ÇAĞRISI YAPACAK

Galatasaray'da bir diğer önemli gelişme ise önümüzdeki günlerde yaşanacak. Son seçimde Polat'ın en büyük destekçisi olan ve seçimi kazanmasında pay sahibi olan, camianın ağır topu İnan Kıraç iki toplantı yapacak. Kıraç ilk görüşmeyi Adnan Polat ile gerçekleştirecek. Bu görüşmede Kıraç'ın Polat'a "Bu kadar imza toplandı. Sana büyük tepki var. bu işi daha fazla uzatma ve seçime git" diyeceği belirtiliyor.

Bu arada İnan Kıraç'ın Polat'tan sonra Ünal Aysal ile de bir araya geleceği ifade ediliyor.

LİGTV
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com