Havalar Birden Değişecek!

Havalar Birden Değişecek!
Soğuk havalar yerini kesintilide olsa sıcak havalara bırakacak. Yağmur bulutları ılık rüzgarlara eşlik edecek..

Erken gelen kış yeni haftada yerini güneşe bırakıyor, salıdan itibaren lodosla sıcaklık iç kesimlerde 8, batıda ise 10-12 derece artacak. Ancak lodos Akdeniz üzerinden ılık havayla beraber yağış getiriyor.

İstanbul'da iki gün yağış yok, parçalı bulutlar ve güneş olacak. Sıcaklık yarın 17 derece, salıdan sonra 20 dereceyi aşacak. Çarşamba yağmur geliyor.

Ankara iki gün güneşli, sıcaklık üç gün içinde 7 derece yükselecek. İzmir bu hafta yeniden 10-12 derece ısınacak ama salıdan itibaren çoğu gün yağmur var.

MARMARA YENİDEN ISINIYOR

Marmara yarın 3 derece, çarşambaya kadar ise toplam 10 derece ısınacak. Yarın yağmur yok, güneş görülecek. Salıdan itibaren lodosla yağmur geliyor, hava ısınırken bulutlanacak. Çarşamba ve Perşembe ılık havaya sağanaklar eşlik edecek.

İç Anadolu'da geceler çok soğudu, geçtiğimiz günlerde 0 ila 1 dereceye kadar indi. Hava yarın da soğuk, çarşamba günü sıcaklık 5-6 derece artacak. Hafta ortası sağanak yağmur var ama üşütmeyecek.

SICAK HAVA EGE'Yİ DE ETKİLEYECEK

Çok soğuyan Ege Bölgesi de bu hafta gün gün ısınacak. Lodosla gelecek 10-12 derece ısınma, sıcaklığı 25-27 dereceye taşıyacak. Bölgede yeni hafta ılık ancak çoğu gün yağmurlu geçecek.

Güneyde hava yarın Adana'dan Güneydoğu'ya kadar biraz bulutlu. Yeni hafta yağışlar daha çok Isparta ve Antalya arasını etkilerken, perşembe günü Akdeniz'in geniş kesimine yayılacak. Akdeniz sahilleri ve Güneydoğu tekrar 30 derece ve üzerine çıkıyor.

Doğu Anadolu yarın kapalı, Erzurum, Van ve Bingöl arasında sağanak yağmur var. Sıcaklık 2 gün biraz azalıyor.

Batı Karadeniz'in Abant, Bolu ve Kartalkaya gibi yükseklerinde görülen kar yağışı sona erdi. Yarın Zonguldak ve Kastamunu kıyılarında yağmur, Giresun ve Rize arasında sağanaklar olacak. Bu hafta lodos karları eritecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com