Havalar nasıl olacak?

Havalar nasıl olacak?
Hava sıcaklığının kuzey, iç ve doğu bölgelerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Karadeniz kıyıları parçalı zamanla çok bulutlu, Bartın, İnebolu, Sinop,Trabzon, Rize ve Hopa çevrelerinin yağmur ve sağanak yağmurlu, diğer kesimlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuzeybatı kesimler ile iç bölgelerde yer yer sis hadisesi ile buzlanma ve don olayı, doğu bölgelerimizde ise buzlanma ve don olayı görülecek.
 
HAVA SICAKLIĞI: Kuzey, iç ve doğu bölgelerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı bekleniyor.
 
RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz), Orta ve Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatı (Karayel) yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgede yer yer sis olayı görülecek.

EGE: Az bulutlu ve açık geçecek. Sabah ve gece saatlerinde; bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı görülecek.
 
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçecek. Sabah ve gece saatlerinde; Göller yöresinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı görülecek.
 
İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek. Sabah ve gece saatlerinde; Sivas, Yozgat, Kayseri çevrelerinde orta kuvvette, diğer yerlerde ise hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis olayı görülecek.
 
BATI KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, yarın sabah saatlerinden itibaren Bartın, İnebolu ve Sinop çevreleri yağmur ve sağanak yağmurlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı görülecek.
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, Trabzon, Rize ve Hopa çevreleri yağmur ve sağanak yağmurlu geçecek.
 
DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com