Havalimanı'nda sürpriz evlenme teklifi

Havalimanı'nda sürpriz evlenme teklifi
Atatürk Havalimanı bu gece sürpriz evlenme teklifine sahne oldu.

Özel bir şirkette çalışan Savaş Kozlu (27) Düsseldorf’tan İstanbul’a gelen sevgilisi Hülya Kuzlu’ya (26) yolcuların ve onları bekleyenlerin önünde evlenme teklifi yaptı. Sevgilisinin uçağının inişinden saatler önce Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali geliş katına gelerek hazırlıklara başlayan Tuzcu, kırmızı kurdele ile kalp şekli yapıp içini de mumlarla süsledi. Tuzcu hazırladığı şeklin önüne kırmızı halı sererek heyecanla beklemeye başladı.

SÜPRİZ TEKLİFE EVET CEVABI

Gazetecilerin bu fikir nereden geldi aklınıza sorusuna Tuzcu, “Onu heyecanlandıracak şaşırtacak bir şey yapmak istiyordum. Bir buçuk senedir beraberiz havalimanından hep alıyordum gelişi mutlu gidişi hüzünlü oluyordu. Yurtdışında yaşıyor ben Türkiye’de yaşıyorum. Havalimanı en iyi seçenekti bizim için" dedi.

Bu sırada Tuzcu diğer yolcuların ilgi odağı oldu. Sevgilisinin yolcu salonunda çıkmasının ardından önünde diz çökerek cebinden çıkardığı yüzükle evlenme teklifi yapan Tuzcu’nun aldığı ‘Evet’ cevabını, uçağını kaçırma pahasına bu anı görmek için bekleyen diğer yolcularda alkışlarla kutladı. Bu sırada çiftin arkadaşları da şampanya patlattı. Sürpriz teklif karşısında şaşkına dönen Hülya Kuzlu “Hala şaşkınım. Elim ayağım titriyor"dedi. Tuzcu da, "Beni çok bekletti. İki buçuk saattir bekliyorum ama o her şeye değer. Gerçekten titriyorum sürpriz oldu. Düğünümüzü Ağustos ya da Eylül ayında yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com