Havutçu ay sonu dönüyor mu?

Havutçu ay sonu dönüyor mu?
Yıldırım Demirören, evinde ağırladığı Havutçu'yu yeniden takımın başına geçmesi için ikna etti ve tarih belirlendi.

Beşiktaş'ta gözler yeni tahliye olan Tayfur Havutçu'nun takımın başına geçip geçmeyeceği konusunda vereceği karara çevrilirken, Stoke City maçı sırasında Başkan Yıldırım Demirören'in, evinde yenilen aile yemeği sırasında genç teknik adam ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Sabah Gazetesi'nde "Fatih Doğan" imzasıyla yayınlanan habere göre;  "Beşiktaş'ın teknik direktörü Tayfur Havutçu'dur" diyen Demirören'in bu açıklamasının jest değil, içeride aldıkları karar doğrultusunda yapıldığı ortaya çıktı. Son gelen habere göre Tayfur Havutçu, Stoke City maçıyla kolları sıvadı! Başkan Demirören'le maçla ilgili fikirlerini paylaşan Havutçu, sahaya inmek ve takımın başına geçmek için 27 Aralık tarihini belirledi.

5 AYLIK ALACAKLARI ÖDENECEK

27 Aralık'a kadar dinlenerek kendini toparlayacak olan Havutçu, diğer taraftan da takımıyla ilgili son raporları inceleyecek. İlk devrenin son maçı olan Karabükspor karşılaşmasının ardından yapılacak 4 günlük izin sonrası eşofmanlarını sırtına geçirecek olan Havutçu, ikinci yarı hazırlıklarında takımın başında olacak. Bu arada özel yemekte başkan Demirören'in Tayfur Havutçu'ya sezon başından bu yana alamadığı 5 aylık maşının da ödeneceği müjdesini verdiği öğrenildi.

REVNA DEMİRÖREN KENDİ AĞIRLADI

Neslihan-Tayfur Havutçu ikilisine özel sempatisi olduğu bilinen Revna Demirören misafirlerini kapıda karşılayıp, uğurladı. Yönetici Cengiz Zülfikaroğlu'nun da katıldığı yemekte Bayan Demirören, misafirlerini bizzat kendisi ağırladı. Revna Hanım'ın 4-5 çeşit börek ve çeşitli kurabiyelerle misafirlerine özel ilgi gösterdiği, akşam da birlikte yemek yiyerek Stoke City maçını izledikleri öğrenildi.

Yemek sırasında Beşiktaş'ın yediği gole sinirlenen Başkan Demirören'i sakinleştiren Havutçu'nun, "Maça Holosko ile değil Mustafa ile başlamak daha doğru olurdu. Ancak bu maçı kazanacak gücümüz var" diye moral verdiği ve karşılaşma sonunda hep birlikte sevindikleri bildirildi. Maç sonrası başkanın Carvalhal'ı arayarak özel olarak kutladığı da ifade edildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com