Hayatımdan Endişe Ediyorum!

Hayatımdan Endişe Ediyorum!
Safiye Soyman'ın MS hastası oğluyla evlendikten 10 gün sonra Zorguldak Ereğlisi'ndeki babaevine dönen Gönül Erdoğmuş: Korkuyorum..

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman'ın MS hastası oğluyla evlendikten 10 gün sonra Zorguldak Ereğlisi'ndeki babaevine dönen Gönül Erdoğmuş dün Kanaltürk'te Petek Dinçöz'ün programına telefonla bağlandı. Erdoğmuş çarpıcı açıklamalar yaptı.
Ankara'da eşi Harun'la paylaştıkları evi kendisinin terk etmediğini, Safiye Sayman'ın sevgilisi Faik Öztürk tarafından kovulduğunu belirten Erdoğmuş, evlilik sözleşmesini nasıl imzalatıldığını bilmediğini belirtti.
Canlı yayında 'hayatından endişe ettiğini' dile getirdiren Erdoğmuş, "Tüm takılarımı düğün gecesi elimden aldılar. Düğün gecesi bana, 'para için geldiysen burayı terk et'dediler" dedi.
Eşiyle aslında iyi anlaştığını belirten genç kadın şöyle konuştu: "Yemeğini ben yediriyordum. Eşim yürüyemiyor ama birlikte gezmeye gidiyorduk, konuşuyorduk. Ben Harun'u sevdim, biraz da acıdım. Kendimin de ne olacağını düşünüyordum. Çocuğum var, çocuğumu düşünüyordum ve evlenme teklifini kabul ettim. Harun da beni sevdi. Çocuğumu Ankara'ya getirmemi istedi. "Kızın Tuana'yı buraya getir, bana baba desin" dedi. Aile olmak istiyordu."
Takılan altınların, düğünden sonra kendisinden alındığını tekrarlayan Gönül Erdoğmuş şöyle devam etti:
"Bana alyansı düğünden iki gün sonra Harun ısrar edince aldılar. Alyans istedim Safiye Hanım, bana "Kızımın alyansını takarsın" dedi. Düğünden sonra geldi alyans. Bizim son günlerde Faik Bey'le yaşadığımız tartışmalardan da Safiye Hanım'ın haberi vardı. Devamlı telefonla görüşülüyordu. Ben mutlu olmak istedim ama olmadı. Demek ki mutsuzluk benim kaderimmiş."
Safiye Soyman'ın sevgilisi Faik Öztürk ise Gönül Erdoğmuş'u kandırmadıklarını belirtti.
Öztürk şunları söyledi: "O kız nasıl biriyle evlendiğini bilerek ve kendisine sunulan tüm şartları kabul ederek evlendi. Ona, 'Bizim oğlumunuza sahip çıkarsan, biz de sana sahip çıkarız' dedim. Evlilik sözleşmesine kendi rızasıyla imza attı. Ayrıca nikahta takılan takılara tenezzül edecek biri asla değilim. Harun'un üzerinde mal varlığı olmadığını, yarın bir gün ona bir şey olursa çocuğuyla ne yapacağını söyledi. '3-5 günlük gelinsin, sana yakışmıyor. Biz de üzerime düşen görevi yeri geldiğinde yaparız' dedik. Ben gidiyorum diye tutturdu. Düğünde takılan ne varsa, kameralar önünde kendisine teslim edeceğiz.
TEDAVİYİ SIFIRLADIK
Faik Öztürk, yaşanan olay yüzünden Harun'un sağlık durumunun kötüleştiğini açıkladı. Öztürk, "Harun MS hastası. Bu hastalığın tedavisi zaten %70 oranında. Biz şu anda tedaviyi sıfıra düşürdük. Gece Harun'u hastaneye kaldırdık. Doktorlar şu anda uyutuyorlar. Harun bir atak geçiriyor. Çocuk konuşamıyor" dedi.
SÖZLEŞME HÜKÜMSÜZ
Gelinlerinin 'Hayatımdan endişe ediyorum' açıklamasına Faik Öztürk yanıt verdi. Öztürk şöyle konuştu: "Evden gittiğinden beri ne kendisini gördüm, ne de konuştum. Evimize gelen birisine kötülük mü yapacağız? Biz halkın gözü önünde yaşayan insanlarız. 1 günlükte olsa 5 günlükte olsa, o bizim gelinimiz. Yarın başı sıkışırsa ağabey olarak her zaman arkasında oluruz. 5 günlükte olsa o bizim namusumuzdur. Niye böyle birşey düşünelim? İnsan evinin önünde bağlı olan köpeği tehdit etmiyor, hor görmüyor, insana yapılır mı bu? Niye yapayım elin garibine... 10 günlük gelin bizimle mal mülk kavgasına giriyor. Hadi 6 aylık olsa tamamdır." Çok tartışılan evlilik sözleşmesi olayını da anlatan Öztürk; "Sözleşmeyi bile yanlış yapmışım. Avukatı aradım, yanlış yapmışsın dedi, noterden oluyormuş. Gitsin hangi avukata sorarsa sorsun hükümsüzdür o sözleşme. Onu bile becerememişim" diye konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com