Hayatımın Dönüm Noktası!

Hayatımın Dönüm Noktası!
Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalmasının, hayatının dönüm noktası olduğunu ifade etti..

Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalmasının, hayatının dönüm noktası olduğunu ifade ederek, "Atacağım ilk golü, çok özlediğim Fenerbahçe taraftarına armağan edeceğim" dedi.

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Güiza, Fenerbahçe Dergisi'nin kasım ayı sayısına verdiği özel röportajda, yakın bir zamanda takımla birlikte çalışabileceğini ve taraftarlarla buluşmak için gün saydığını söyledi. Güiza, "İlk golü atacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum. Bu ayrılık, futbolun ve Fenerbahçe'nin benim için ne kadar önemli olduğunu bana bir kez daha hatırlattı. Hayatımın dönüm noktası oldu. Atacağım ilk golü, çok özlediğim Fenerbahçe taraftarına armağan edeceğim. Onları çok özledim" ifadelerini kullandı.

Dergide ayrıca İspanyol futbolcunun tam bir hayvan dostu olduğu vurgulanırken, 3'ü Kurtköy'deki evinde olmak üzere 10 sokak köpeğine de sahip çıktığı belirtildi. Futbolcunun ayrıca hayvan haklarını koruyan ve güçlendirmeye çalışan derneklere de destek verdiği ifade edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com