Haydi Bana Eyvallah!

Haydi Bana Eyvallah!
AKP'li milletvekili Özlem Türköne 12 Haziran'da emekli oluyor. Hem de 4 yıl boyunca yasa teklifi ve önerge vermeden! Ama emekli ikramiyesiyle vurgunu yaptı...

4 Yıl yasa teklifi hazırlamadan, önerge bile vermeden Meclis'te oturan AKP'li Özlem Türköne 108 bin lirası harcırah, 600 bin liranın yanı sıra 5 bin lira maaşlı kıyak emekliliğe hak kazandı. 5 yasa teklifine imza atan Türköne'nin bir imzası 120 bin liraya gelmiş oldu.

Mümtaz'er Bey öyle istemiş
SİYASETİ oğluna bakmak için bıraktığını belirten ve yeniden aday olmayan AKP'li Türköne, nöbeti eşi gazeteci yazar Mümtaz'er Türköne'ye devrediyor. Türköne, “Mümtaz'er Bey aktif siyaset yapmak istedi. Bir karar vermemiz gerekiyordu. Pişman değilim” dedi.

4 yıl oturdu, hayatı kurtuldu
4 yıl tek yasa teklifi hazırlamadan hatta önerge dahi vermeden Meclis'te oturan AKP'li Özlem Türköne, toplam 600 bin lira kazanıp, 5 bin lira maaşlı kıyak emeklilik hakkını da elde etti.
“Çocuğuma bakacağım” diyerek tekrar aday olmayan Özlem Türköne, vekillik nöbetini ise AKP'ye aday adaylığı için başvuran eşi gazeteci yazar Mümtaz'er Türköne'ye bırakıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com