Hayırsever doktor Naci Eren veda turlarında

Hayırsever doktor Naci Eren veda turlarında
Doğup büyüdüğü memleketi Simav'a Amerika'da kazandığı paralarla ilçe merkezine bir ilköğretim okulu, Fakülte ve Meslek Yüksek Okuluna 2 eğitim bloğu ile bir de tropikal sera kazandıran 84 yaşındaki hayırsever Doktor Naci Eren, yıllık iznini ge

Doğup büyüdüğü memleketi Simav'a Amerika'da kazandığı paralarla ilçe merkezine bir ilköğretim okulu, Fakülte ve Meslek Yüksek Okuluna 2 eğitim bloğu ile bir de tropikal sera kazandıran 84 yaşındaki hayırsever Doktor Naci Eren, yıllık iznini geçirmek üzere geldiği Simav'dan ayrılırken dostlarını ziyaret ederek vedalaştı.
En son eşi ve geliniyle birlikte belediyeyi ziyaret eden Naci Eren Belediye Başkanı Kasım Karahan ile vedalaşırken hüzünlendi. Dostları arasında bir aylık tatilin nasıl geçtiğini anlayamadığını ifade eden Naci Eren, gelecek yılın izin planlarını daha şimdiden yapmaya başladığını söyledi.
Simav'a hizmet etmeyi çok sevdiğini anlatan Eren, bir aylık tatil süresince hemşerileri ve dostlarından gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.
Hayırsever Eren duygularını şu şekilde dile getirdi: “ İnsan kendisini sevenleri ve dostları arasında görünce zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyor. Gelecek yıl Simav'a izine gelmek için şimdiden planlar yapmaya başlıyorum. Ayrılmak zor gelse de işimiz gereği gitmek zorundayız. Simav'da bıraktığımız dostlarımıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum” diye konuştu
Simav'ı her gelişinde çok gelişmiş bulmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Eren,” İnşallah yatırımlara kaldığımız yerden devam ederiz. Ben Simav'ı da hemşerilerimi de çok seviyorum. Hemşerilerime hizmet etmeyi çok arzuluyorum. Allah sağlık sıhhat verdiği sürece Amerika'da kazandıklarımla memleketime daha çok hizmetlerde bulunmak istiyorum. Herkese kucak dolusu selamlar. Hoşça kalın. Helalleşemediklerim varsa haklarını helal etsinler” diye konuştu.
Belediye Başkanı Kasım Karahan'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Allah sizlere ve ailenize uzun ömürler versin. Sayenizde ilçemizin çehresi değişti. Bizlere örnek oldunuz. Yolunuz açık olsun. Seneye inşallah daya iyi koşullarda bir araya geliriz. Güle güle gidin” diyerek Simav'a bir ilköğretim, iki eğitim bloğu bir de tropik sera kazandıran Naci Eren'in elini öptü, merdivenlere kadar inerek kendisini Simavlılar adına Amerika'ya uğurladı.
Hayırsever Doktor Naci Eren'in Belediye Başkanı Kasım Karahan'a gerçekleştirdiği veda ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Eren'de hazır bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com