Hayırsever iş adamından Kütahya'ya okul

Hayırsever iş adamından Kütahya'ya okul
Kütahya'da, valilik ile Özgümüş Tekstil San. Tic. Ltd. Şti arasında İlköğretim Okulu yapım protokolü imzalandı.

Kütahya'da, valilik ile Özgümüş Tekstil San. Tic. Ltd. Şti arasında İlköğretim Okulu yapım protokolü imzalandı.
Bir süre önce Özgümüş Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. adına hayırsever iş adamı Mete Tetik'in Kütahya Milli Eğitiminin alt yapı tesislerinin yetersizliğinin giderilmesi konusundaki kampanyaya bir okul yaparak katılmak istediğini belirmişti.
Vali Kocatepe'nin makamında düzenlenen imza törenide 22 derslikli ilköğretim okulu yapım protokolü imzalandı.
Vali Kocetepe törende yaptığı konuşmada, 'Yenidoğan Mahallesindeki İlköğretim Okul alanına kendisinin öngördüğü ismi vermek suretiyle onun eserini hep birlikte ebedileştirmiş olacağız. Ben katkılarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. 17 derslik, 5 müştemilat ile toplam 22 derslik ve zemin üstü üç kat olacak olan inşaatın teknik kontrollük hizmetleri ise Kütahya Valiliği Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü tarafından yürütülecek olup projenin 2010 Kasım ayına kadar tamamlanması planlanmaktadır' dedi.
Vali Şükrü Kocatepe'ye teşekkür eden hayırsever iş adamı Mete Tetik, “Böyle bir Okulun yapımının bana da kısmet olduğu için bende mutluyum. Allah herkese nasip etsin. Kütahya'ya, yetiştiğim şehre karşı bir nebzede olsun borçlarımı ödediğim için huzurluyum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com