Hazal Kaya Türkiye'den ayrılıyor!

Hazal Kaya Türkiye'den ayrılıyor!
Güzel oyuncu aldığı kilolar yüzünden sürekli olarak eleştiriliyordu.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, bu sene 125.yılını kutlayan ve mezun olduğu İtalyan Lisesi'nin 2013-2014 ders yılı için kayıt yaptıracak öğrencilere tanıtım için düzenlediği organizasyona katıldı. Bu önemli güne Hazal Kaya dışında eski mezunlardan modacı Hande Pakdemir, yazar Üstün Akmen, besteci ve aranjör Eser Taşkıran ve İtalyan Lisesi'ni tanımak isteyen öğrenci adayları katıldı. Hazal Kaya, Üstün Akmen, Eser Taşkıran ve Hande Pakdemir'in konuşma yaptığı organizasyonda okulun çok iyi bir eğitime sahip olduğu ve bu okuldan şarkıcı Nilüfer, basketbol koçu Ergin Ataman, milli sörfçü Çağla Kubat, ünlü oyuncu Mehmet Günsür ve bir çok önemli ismin mezun olduğu belirtildi. Organizyasyondan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kaya hakkında merak edilen soruları içtenlikle cevapladı.

ŞEKER HASTASI OLDUĞUM İÇİN KİLO ALDIM

Aldığı kilolardan rahatsız olup olmadığı sorusuna,'Hastalığım yüzünden dengeli beslenmek zorundayım.Şeker hastası olduğum için su içsem yarıyor.Tedavi sürecim olumlu geçiyor ve ciddi bir hastalığım olmadığı için çok mutluyum.Şuan ekran önünde de olmadığım için aldığım kilolar görüntü kirliliği yaratmıyor'diyerek gülümsedi.İtalyan Lisesi'nin satılıp, yıkalacağı gibi dedikodulara çok üzüldüğünü belirten Kaya,gerçeği okul yetkilileriyle konuşup öğrendiğini ve bu olayın dedikodudan ibaret olduğunu öğrenince çok mutlu olduğunu söyleyen ünlü oyuncu şu açıklamaları yaptı;'Benim 14 yaşından itibaren toplam 5 senem burada geçti. Ergenlik dönemim burada geçti.Benim burada aldığım kaliteli eğitim sayesinde çok iyi bir oyuncu oldum.Burada gördüğüm edebiyat dersleri oyunculuğuma büyük katkılar sağladı.'

3 GÜN İÇİNDE AMERİKA'YA GİDİYORUM

Yaklaşık 4 aydır Amerika için vize almaya çalıştığını söyleyen genç oyuncu,'Vize almak için o kadar uğraştım ki size anlatamam. Telaffuzdan kaynaklanan bir hata yüzünden aranan biriyle adım karışmış ve vizemi vermediler.Daha sonra doğru olan anlaşılınca vize talebime olumlu yönde cevapladılar.Amerika'ya eğitim almaya gidiyorum ve uzun bir süre orada kalacağım diyerek objektiflerimize poz verdi.

SÖZCÜ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com