"Hazırlık maçlarında..."

"Hazırlık maçlarında..."
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, bir sergiye katıldı.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıldönümü nedeniyle düzenlenen sergiye katıldı.

Taksim'de açılan sergiye katılan Milli Takımlar Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Polis Haftası'nda polislerin yanında olduğunu belirterek, "Zor ve meşakkatli bir iş yapıyorlar. Biz gönül desteğimizle her zaman yanlarında olduğumuzu göstermeliyiz. Onlara başarılar diliyorum" dedi.

"AİLE ORTAMINI YAŞATACAK BİR KAMP OLACAK"

Türkiye A Milli Takımı'nın hazırlıkların dönemine de değinen Abdullah Avcı, sözlerine şöyle devam etti:

"Dünya Kupası eleme maçları öncesi gruplarda eş olabilecek takımlarla yapacağımız hazırlık maçlarında ileriye yönelik neler yapabileceğimizi görme adına, fotoğrafın daha iyi çıkması adına takım bütünlüğünü sağlayacak, sahanın içinde ve sahanın dışında beraber hareket etme olgusunu aile ortamını yaşatacak bir kamp olacak. Önemli bir kamp şimdi onun hazırlıklarını yapıyoruz" diye konuştu. Avcı, Portekiz ile Portekiz'de bir hazırlık maçı oynayacaklarını dört maçı da Avusturya ve çevresinde oynayacaklarını sözlerine ekledi.

Abdullah Avcı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Başkomiseri Erdem İner eşliğinde son teknoloji ile donatılmış polis sergisini gezerek, bazı cihazları uygulamalı olarak deneme fırsatı buldu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com