Hediyesi şok etkisi yarattı

Hediyesi şok etkisi yarattı
Sinan Öncel, Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg ve eşi için özel terlik üretti. Bu terlikleri Zuckerberg'e gönderen Öncel'in hediyesi kabul edilmedi ve geri gönderildi...

İlginç reklam kampanyalarıyla gündeme gelen Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, bu kez sosyal medyada adından sözettiriyor.

Facebook'ta eğlenceli bir kampanyaya imza atan Öncel için her şey Mark Zuckerberg'in düğün fotoğraflarını gördüğü an başlamış.

Zuckerberg'in yaz - kış terlikle dolaşmasıyla ünlü olduğunu söyleyen Öncel, "Düğün resimlerinde onu ilk kez bu kadar resmi gördüğümde aklıma bu kampanya geldi" diyor.

Twigy'nin Facebook sayfasında, Zuckerberg'in düğün fotoğraflarına fotomontaj yaptıklarını anlatan Öncel, şöyle devam ediyor:

"Fotomontajla Mark Zuckerberg'e damat terliği giydirdik. Bunun için dört farklı terlik seçeneği hazırladık. Takipçilerimiz bu modeller arasından tercih yaptılar ve bu terliği seçtiler. Takipçilerimizin tercihiyle Mark ve eşi Priscilla için üzerlerinde isimlerinin yazdığı birer çift terlik ürettik."'OLMAMASI İÇİN SEBEP YOKTU'

Ürettikleri bu terlikleri Facebook'un merkezine gönderdiklerini söyleyen Öncel, "Buradaki amacımız Facebook'un kurucusunun Twigy'nin Facebook sayfasını 'beğen' mesini sağlamaktı. Tek isteğimiz buydu. Sonuçta bunun olmaması için bir sebep yok gibi görünüyordu. Facebook'ta yapılan bu çalışma, yine Facebook'un genç patronu tarafından 'beğen'ilebilirdi..." diyor.


Sinan Öncel

Hediyeleri gönderdikten bir süre sonra terliklerin kabul edilmediğini Facebook'tan gelen bir yazıyla öğrendiklerini belirten Öncel, "Bu yazıda çok teşekkür ederek prensip olarak hediye kabul etmedikleri yazıyordu" diye anlatıyor.

'KABUL ETSEYDİ İYİ OLURDU'

Hediyelerin kabul edilmemesine üzüldüğünü söyleyen Öncel, "Edilseydi çok iyi olurdu" diyor.
Türk kamuoyunda en azından bu terliğin Zuckerberg’in terliği olarak anılacağını ifade eden Öncel'e göre, bu terlik kamuoyu desteğini alırsa bir fenomen olabilir... (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com