"Helal Brad"

"Helal Brad"
Yılmaz Erdoğan, "Türkiye'nin Brad Pitt'i" diye anılan Kıvanç Tatlıtuğ için "Onu Helal Brad olarak tanıtıyorum" dedi.
Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, 22 Şubat'ta vizyona giren "Kelebeğin Rüyası" filmi için dün Beşiktaş Kültür Merkezi'nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Erdoğan'ın yanı sıra filmin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat da katıldı.
 
HELAL BRAD
 
Tatlıtuğ, "Size Ortadoğu ve Türkiye'nin Brad Pitt'i deniliyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Öyle mi diyorlar, bilmiyorum" yanıtını verirken, Yılmaz Erdoğan "Bizim BKM oyuncularından Eser Yenenler, Kıvanç için 'Helal Brad' dedi, olay bitti. Ben de artık onu yurtdışında 'Helal Brad' diye tanıtıyorum" dedi.
 
"ENTELLEKTÜEL SANAT FİLMİ DEĞİL"
 
Erdoğan ayrıca Zonguldaklı şairler Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu'nun yaşamını anlatan "Kelebeğin Rüyası"nın 'entelektüel bir sanat filmi' olmadığını söyledi: "Sanat filmi diye yanlış algılanmasın, izleyen herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir film oldu."

"Kelebeğin Rüyası"nın Ortadoğu'da dört bölümlük mini dizi olarak yayınlanacağını belirten Erdoğan, filmin tiyatro oyununun da yapılabileceğini söyledi. Bunun üzerine Tatlıtuğ, daha önce Grease Müzikali'nde oynadığını belirterek "Tiyatro yapmayı çok isterim" dedi. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com