Hem Annesine Hem Kızına Tecavüz Ettiler!

Hem Annesine Hem Kızına Tecavüz Ettiler!
Dağlık alanda vücudu yanmış olarak bulunan kadının, ilişkiye girdiği iki erkek tarafından boğulup yakıldığı bildirildi...

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, geçen yıl 26 Aralık'ta merkez Selçuklu ilçesine bağlı Ardıçlı köyü yakınlarındaki dağlık alanda, vücudunun tamamı yanmış bir kadın cesedinin bulunması üzerine soruşturma başlattı.

Üzerinden kimlik çıkmayan kadının yakınlarından da kayıp müracaatı gelmedi. Kimlik bilgilerine ulaşmak isteyen cinayet dedektifleri, yanmış cesedin başına peruk takıp, makyaj yaparak vesikalık fotoğrafını çekti.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yardımıyla kadının fotoğraftaki solgun yüzüne bilgisayarda renk verilip, kapalı gözlerin yerine göz ilave edildi. Daha sonra bu fotoğraf üzerinden tehdit, şiddet, hayat kadını ve 5 yıl içinde kadın kayıp başvuruları gibi poliste kaydı bulunan yaklaşık bin kadın üzerinde araştırma yapıldı.

PHOTOSHOP'TA ELDE EDİLEN FOTOĞRAF YOL GÖSTERİCİ OLDU
2008 yılında kocasından boşanmaya karar verdikten sonra evden ayrılan ve kayıp müracaatı yapıldıktan 4 ay sonra bulunan Fatma Yazan'ın (37) vesikalık fotoğrafıyla, bilgisayarda yapılan çalışmayla elde edilen fotoğrafın birbirine benzediği fark edildi. Dedektifler, resmi kayıtlardan kadının en son oturduğu eve gitti.

Taşındığı belirlenen Yazan'ın çalıştığı kafeteryaya giden ekipler, cesedin ortalıklarda görünmeyen kadına ait olduğu fikri üzerine yoğunlaştı.

10 GÜN SONRA KENTİ TERK ETTİKLERİ BELİRLENDİ
Fatma Yazan'ın birçok erkekle bağlantısı olduğunu ancak sürekli iki erkekle görüştüğünü tespit eden ekipler, söz konusu iki kişinin ceset bulunduktan 10 gün sonra kenti terk ettiğini belirledi.

Oluşturulan özel ekip, İzmir'deki Halil T. (32) ile Ankara'daki Ramazan A'yı (37) takibe aldı. Yapılan inceleme ve çalışmaların ardından aynı anda gözaltına alınan her iki zanlı da suçunu itiraf etti.

SUÇU BİRBİRLERİNİN ÜZERiNE ATTILAR
Zanlıların ifadelerinde, Fatma Yazan'ın birçok erkekle ilişkisi olduğu için bu durumu hazmedemediklerini, olay günü bir araçta ilişkiye girdikleri genç kadını daha sonra kemerle boğduklarını, ardından da benzin dökerek yaktıklarını söyledikleri öğrenildi.

Suçu birlikte gerçekleştiren her iki zanlının da genç kadını kemerle boğma işini birbirlerinin üzerlerine attıkları bildirildi.

Ayrıca olaydan sonra yakalanacakları günü beklediklerini vurgulayan zanlıların, yaşananlardan sonra gece uyuyamadıklarını, bu nedenle sürekli alkol alıp her şeyi unutmaya çalıştıklarını söyledikleri öğrenildi.

14 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA DA TECAVÜZ ETTİKLERİ İDDİASI
Genç kadının 14 yaşındaki kızı N.E'nin de Halil T. ve Ramazan A'nın tecavüzüne, üvey babası Hasan Hüseyin E'nin (53) de tacizine uğradığı öne sürüldü.

Yakınlarından yardım isteyen ancak kimsenin kendisine kucak açmaması üzerine Halil T, ile birlikte yaşamak zorunda bırakılan N.E'nin birden ortadan kaybolan annesini sürekli zanlılara sorduğu ancak farklı yalanlarla oyalandığı öğrenildi.

Her iki zanlı ile üvey babasından şikayetçi olan N.E'nin Sosyal Hizmetlere bağlı bir yurda yerleştirildiği belirtildi.

Gözaltına alınan ve polisteki işlemleri tamamlanan zanlılardan eşinden boşanmış olan Halil T. ile evli ve iki çocuğu olan Ramazan A, "kasten ve hunharca adam öldürmek" ile "tecavüz" suçundan, Hasan Hüseyin E. ise "cinsel taciz" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com