“Hemşehrilerimin kanaatine son derece önem veriyorum”

“Hemşehrilerimin kanaatine son derece önem veriyorum”
AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Altuğ Atalay, 17 Kasım Pazar günü yapılacak temayül yoklaması öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı.
AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Altuğ Atalay, 17 Kasım Pazar günü yapılacak temayül yoklaması öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı. Gecesini gündüzüne katarak koşturmuş il ve ilçe teşkilatlarının kanaatlerinin kendisi için önemli olduğuna vurgu yapan Dr. Atalay, “Omuz omuza bu dostlarımızla birlikte çalışacağız, ilimizin her köşesini beraber gezeceğiz, projelerimizi onların destekleri ile omuz omuza beraber çalışacağız” şeklinde konuştu.
 
Yük. Müh. Dr. Altuğ Atalay, temayül yoklaması öncesinde yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi:“17 Kasım Pazar günü İl teşkilatının görüşünü belirlemek için temayül yoklaması yapılacak. AKP aday adaylığı belirleme süreci için önemli bir gün, bu şahsım için de son derece önemli çünkü ben AKP'ye gönül vermiş, emek sarf etmiş, gecesini gündüzüne katarak koşturmuş il ve ilçe teşkilatlarında, Yönetiminde, Kadın Kollarında, Gençlik Kollarında görev almış hemşerilerimin kanaatlerine son derece önem veriyorum. Bu oylama neticeyi nasıl etkiler bilemiyorum ama sonucu benim için çok önemli çünkü aday seçilmem durumunda burada görev alan dostlarımla seçim sürecinde omuz omuza beraber çalışacağız, ilimizin her köşesini beraber gezeceğiz, projelerimizi onların destekleri ile halkımıza anlatıp uygulama imkânı bulacağız, 30 Mart gecesi ipi beraber göğüsleyip beraber sevineceğiz. Bu bizim için bir başlangıç olacak ve hep birlikte devam edeceğiz. Bu nedenle, il teşkilatının bize onay vermesi ve benimsemesini dikkate değer buluyorum. Ben devlet memuru olmam nedeniyle 1 Kasım gününe kadar teşkilatın içinden değildim, temayül yoklaması için iddialı değilim ancak kötümser de değilim. Bu güne kadar pek çok partili arkadaşımla görüştüm tamamına yakını aday olmamdan memnun olduklarını ve desteklerini belirttiler. Bunlar demokrasinin güzel adımları, her şey sindire sindire oluyor, süreçten memnunum. Pazar günü ayrıca tüm aday adayları delegelerimizi hep birlikte bir takım olarak karşılayacağız. Bu birlikteliğimizi ve AKP teşkilatı içinde bir bütün olduğumuzu göstermek için iyi bir fırsat, sonuc ne olursa olsun Kütahya’mızın karlı çıkacağını biliyorum ve bunun için dua ediyorum.” (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com