Hep ters köşe olan yorumcu Galatasaray'lıları yine kızdırdı

Hep ters köşe olan yorumcu Galatasaray'lıları yine kızdırdı
Yaptığı açıklamalarla Galatasaray taraftarını kızdıran ve birçok kesim tarafından tepki gören Ümit Özat yine çok tartışılacak sözler söyledi.

Galatasaray’ın Juventus maçından önce yaptığı açıklamalarla Sarı kırmızılı takımın taraftarından büyük tepki gören Ümit Özat yine olay yaratacak açıklamalar yaptı.
 
Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan Özat  "Mourinho'yu, Ancelotti'yi Villas Boas'ı, Pellegrini'yi, Del Bosque'yi, Aragones'i Capello'yu.. Dünyanın en iyi 10 hocasını 4 duvar arasına toplayın; biri Galatasaray, Real Madrid'in Juventus'un olduğu gruptan çıkar desin, etek giyer Kadıköy'e kadar yürürüm" dedi.
 
Türkiye'de skora göre yorum yapıldığını belirten Özat, "Bayern'i de yenersiniz Chelsea'yi de yenersiniz. Kornerler demi yenersiniz, ofsaytlarda mı bilemem" şeklinde konuştu.
 
Galatasaray yönetimini saha zemini nedeniyle topa tutan Ümit Özat "Kurumsallık diyorsunuz, stadı çevirdiniz Van Stadı'na. 8 kişiyle tahtayla sahayı temizlediniz, traktör soktunuz. Kamyon soksaydınız. Avrupa'ya rezil ettiniz bizi" ifadelerini kullandı.
 
Moderatör Ertem Şener'in "UEFA Galatasaray'a teşekkür etmiş" sözleri üzerine ise Ümit Özat"Ederler tabi. 3 Temmuz sürecinden kaynaklanan dostlukları var" dedi.
 
alatasaray yöneticilerine "Bırakın onu bunu Fenerbahçe'yi yakalamaya bakın" diyen Ümit Özat, çarpıcı açıklamalarını sürdürürken bir de imada bulundu.
 
Özat, "Allah nasip etti bir UEFA Kupası aldınız, 150 sene daha konuşursunuz. 2000 yılında prensi Okan, Emre, Suat yapmıyordu, konuşturmayın beni şimdi" diye konuştu. (UGE)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com