"Hepsi değişmeli"

"Hepsi değişmeli"
2011 seçimlerine yeni bir vitrinle girmeye hazırlanan AKP'de mevcut milletvekillerinin üçte ikisinin değişeceği iddia ediliyor. Bir internet sitesinin "İlinizin mevcut milletvekillerini 2011'de de Meclis'te görmek ister misiniz?" anketinde yer alan

2011 seçimlerine yeni bir vitrinle girmeye hazırlanan AKP'de mevcut milletvekillerinin üçte ikisinin değişeceği iddia ediliyor. Bir internet sitesinin 'İlinizin mevcut milletvekillerini 2011'de de Meclis'te görmek ister misiniz?' anketinde yer alan soruya Kütahyalıların verdiği cevaplar ise bir hayli ilginç, halk vekillerden memnun olmadığını ve mevcut vekiller yerine yeni adayların Meclis'e girmesi gerektiğini kaydederek; 'AKP'li mevcut vekillerden memnun değiliz, hepsi değişmeli, yerlerine Kütahya'nın kanayan sorunlarını çözebilecek vekiller gelmeli' şeklinde düşüncelerini belirttikleri öğrenildi.
'MEVCUT MİLLETVEKİLLERİNİN HİZMETLERİ YOK'
Genel seçimlerin yaklaşması ile birlikte Kütahya'nın geleceği için düşüncelerini belirtmeye başlayan halk, internet sitelerindeki anketlere katılarak mevcut milletvekilleri hakkında çeşitli yorumlarda bulunuyorlar.
Bir internet sitesinde yer alan 'İlinizin milletvekillerinin değişmesini istiyor musununz veya milletvekillerinizden memnunmusununuz?' şeklinde ki sorulara Kütahyalılar ilginç yanıtlara vererek mevcut milletvekillerinin değişmeleri grektiğini özellikle belirttiler.
Sert açıklamlarada bulunan Kütahyalılar; 'Kütahya AKP milletvekilleri toptan gitmeli. Memleket bir adım ileri gidemedi. Heleki ilçeler daha da geriye gider durumda; ama hepsi bu duruma gözlerini kapatmış. Bence bu güne kadar Meclis'e girdiklerinde tulumba gibi el kaldırıp indirmekten başka hiçbir işe yaramadılar' şeklinde düşüncelerini belirttiyorlar.

'ADAYLARIN HEPSİ KÜTAHYA'DAN OLMALI'
Kütahya milletvekillerinin tümünün değişmesi grektiğini üstüne basa basa dile getiren halk, değişecek milletvekilleri yerine yeniden gösterilecek adayların ise Kütahyalı olmaları gerektiğini de ifade ettikleri öğrenildi.
'TAZE KANA İHTİYAÇ VAR'
Mevcut vekillerin Kütahya'ya hizmet getirmediklerini savunan ve Kütahya'nın gelişmesi için taze kana ihtiyaç olduğunu belirten Küatahyalılar, şu açıklamalarda bulundular;
'Kütahya milletvekilleri hepsi gitmeli hiç bir tanesinin hizmetleri yok. Kütahya'daki milletvekillerinin tamamı bir birleri ile dahi konuşmuyorlar. Seçim çalışmalarında verilen birçok vaat yerine getirİlmedi. Hizmet yok düşünen de yok zaten herkes şahsi menfaat peşinde.Tüm Kütahya milletvekilleri yeniden aday gösterilmemeli; çünkü Kütahya'ya hiç ama hiç faydaları olmadı taze kana ihtiyaç var' şeklinde ifadeler kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com