Hepsi istifa etti, CHP'ye destek verecekler!

Hepsi istifa etti, CHP'ye destek verecekler!
Toplu olarak görevlerinden ve partiden istifa ettiler, CHP'ye destek vereceklerini açıkladıladılar!
DSP Manisa Merkez İlçe Teşkilatı yönetimi toplu olarak görevlerinden ve partiden istifa etti. DSP Manisa Merkez İlçe Başkanı Hamza Uslu ve yönetimi, Genel Başkan Masum Türker’in parti için çalışmalar yapmamasına tepki göstererek "DSP’nin Masum Türker yüzünden bir tabela partisi haline geldi" dediler.
 
DSP Genel Başkanı Masum Türker’i çok ağır şekilde eleştiren DSP Manisa Merkez İlçe Başkanı Hamza Uslu "Masum Türker maalesef partiyi dinlenme tesisleri gibi kullanmıştır" dedi. Uslu sözlerini şöyle sürdürdü "Geçen kurultayı 1000 kişinin katılımıyla yaptık. Ecevit’ten sonra partide bir disiplin kalmadı. Genel Başkanın disiplinsizliğinden dolayı parti teşkilatları kurulamadı. Artık partimizin ülke siyasetine katkı yapacağını düşünmüyorum. Amacımızın kalmamasından dolayı da merkez ilçe başkanı ve yönetimi olarak istifa ediyoruz"
 
Yerel Seçimlerde CHP'yi destekleyeceklerini belirten Uslu "Biz bu parti ile yollarımızı ayırdık. İstifalarımızı genel merkeze gönderdik. Bundan sonraki süreçte sol bir partiden herhangi bir çağrı geldiğinde değerlendireceğiz. Yerel yönetimlerde CHP'yi destekleyeceğiz." dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com