Her Gece 6-7 Suçlu Kovalıyor!

Her Gece 6-7 Suçlu Kovalıyor!
Beyaz perdenin sevilen karakterleri Batman ve Süperman'dan sorna Amerikanın Batı yakasında gerçek bir süperkahraman ortaya çıktı.

Arabası çalınınca karar verdi 

Adı “Phoenix Jones”... Bir memur olarak hayatını kazanan gizemli bir adam geceleri özel bir kostüm, maske ve pelerinle suçluların peşine düşüyor. Gerçek adı bilinmeyen Phoenix 10 ay önce arabası çalındığında suçlularla savaş kararı almış. Süperman gibi uçamayan, Batman gibi özel bir aracı olmayan Phoenix olay yerine otomobille gidiyor. Silah olarak ağ ve şok tabancası ile tırmanma kancası kullanan Phoenix polisin girmeye cesaret edemediği karanlık ve dar sokaklarda uyuşturucu satıcıları, ayyaşlar ve hırsızlara karşı mücadele veriyor.

Her gece 6-7 suçlu kovalıyor

- Halka irtibatını kendi adına aldığı mail adresi sayesinde sağlayan süperkahraman, her gece 6-7 suçlunun peşine düşüyor. Suçlulara özel ışığa duyarlı boyalar fışkırtıyor. Elinden kaçırsa bile bu kişiler polis tarafından daha sonra yakalanıyor. Seattle sokaklarındaki suçlulara birinin dur demesi gerektiğini belirten Phoenix, asayişi sağlamada yalnız değil. Kendisine maskeli 10 dövüş ustası daha yardım ediyor. Birkaç kez ölümle burun buruna geldiğini belirten Phoenix, “İki kez bıçaklanıp bir kez vuruldum. Hayatımı kurşun geçirmez yelek ve özel alaşımlı kostümüme borçluyum. Bacağımdan vurulsam bile zarar görmem” sözleriyle açıkladı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com