"Her 'oy' gelecek için çok önemli"

"Her 'oy' gelecek için çok önemli"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Kandemir, genel seçimlerin yaklaşması ile ülke sathında seçim heyecanını yaşamaya başladıklarını, yapılan her seçim sürecinin yeni bir umut ve gelecek için güzel olanı yaşamak arzusu taşıdığın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Kandemir, genel seçimlerin yaklaşması ile ülke sathında seçim heyecanını yaşamaya başladıklarını, yapılan her seçim sürecinin yeni bir umut ve gelecek için güzel olanı yaşamak arzusu taşıdığını belirterek, verilecek her Oy'un çok önemli olduğunu söyledi.
Gelecekten beklentisinin çok olan Kütahya'da, geçmişteki kayıpların telafisinin yapılabilmesi için verilen her oyun çok önemli olduğunu ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü:
'İşsizliğin önlenmesi için Kütahyamızın ufkunu açarak aday adayları ile halkımızın buluşmasına yönelik çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.'
8 Mart Pazartesi günü saat 18.00'da Kütahya Belediye Kültür Sarayında tanıtım programı ile bütün halka, özellikle partili üyelerle önseçim öncesinden ulaşmaya çalışacaklarını belirten Kandemir, demokrasinin parti içinde başlayan önseçimle ilk adımını atacaklarını söyledi.
Böyle bir demokrasi özleminin hayırlı olacağını düşündüğünü kaydeden Kandemir, konuşmasını şöyle sonlandırdı:
'Kütahyamıza daha fazla hizmet imkânının ancak halkın seveceği milletvekili adayları ile olacağını, son 9 senede gördüğümüz üzere liderin tayin ettiği kişilerin uygulamalarında kaybedenin Kütahya olduğunu gördük. İlimizin artık ne kaybedecek zamanı ne de satılacak yeri kalmadı. Bu seçimde; kayıpların telafisi ve yeni yatırımların ilimize yönlendirilmesi için ancak Cumhuriyet Halk Partisi'nin aday adayları ve önseçim sonunda belirlenecek ad ayları ve kıymetli halkımızın oyları ile özlenen geleceğe hep birlikte kavuşmak en büyük arzumuzdur. Aday adaylarının kişiliği ve mesleki özellikleri ile Kütahya CHP teşkilatı olarak gururlu ve övünçlüyüz. Diğer partilerinde böyle seçkin insanların seçilmesi için çalışmaları şehrimizin geleceğini aydınlık günlere taşıyacaktır. Hedefimiz şehrimiz Kütahya'ya hizmet' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com