Her yemeği bu fırında pişirmek isteyeceksiniz...

Her yemeği bu fırında pişirmek isteyeceksiniz...
FRM A 800 modern tasarımı, küçük mutfaklara bile uyumu ve çocuklu aileler için ev kazalarına karşı “çocuk kilidi” özelliği sunarken fonksiyonel özellikleriyle her tür yemeği en pratik şekilde pişirmenizi sağlıyor.

Dayanıklı Ev Aletlerinin adresi Profilo'nun ankastre ürün gamındaki yeni üyesi FRM A 800  küçük mutfaklar için dahi ideal bir fırın. 58 lt iç hacmi,  A sınıfı enerji verimliliği, şık tasarımı ve teknolojisinin getirdiği fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken yeni ankastre fırına Türkiye'nin dört bir yanındaki yaygın Yetkili Profilo Satıcılarından ulaşmak mümkün. Benzerlerine göre uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sahip olunabilecek bu yeni model, dayanıklılığıyla uzun yıllar hanımların hünerlerine hüner katacak.

Profilo tepsileri ayağınıza geliyor
Profilo FRM A 800 model ankastre fırın, teleskopik tepsi rafları ve multifonksiyonel pişirme seçenekleriyle yemek yapmayı her zamankinden daha keyifli hale getiriyor. İki seviyeli teleskopik tepsi sistemi sayesinde hareket esnasında raylar, tepsilerin ve ızgaraların rahatça dışarı çekilmesine yardımcı olurken sizi elinizi yakma ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Üstelik tepsileri dışarı çektiğinizde elinizle desteklemek zorunda kalmadığınız için yemekleri kontrol etmek de kolaylaşıyor.

Çocukları koruyan fırın
Fırınının özellikle çocuklu aileler için son derece önemli bir diğer fonksiyonu da Çocuk Kilidi. Bu tuşa basıldığında fırının çalışmasını sağlayan tüm fonksiyonlar kilitleniyor ve böylece maksimum güvenlik sağlanmış oluyor.

Bırakın kendi temizlesin
Fırının tamamen cam iç kapağı son derece basit bir şekilde temizleniyor. Arka panel üzerinde ise katalitik temizleme, yani kendi kendini temizleme özelliği bulunuyor. Katalitik panel, içerisindeki özel yapı sayesinde kirleri emiyor, yağları yakarak yok ediyor. Böylece, kullanıcılar fırın temizlemekle uğraşmıyor, sadece yemek hazırlamanın keyfini doyasıya yaşıyor.

Yemeğin bitiş saatini belirtin gerisini unutun
Alarmlı elektronik saati bulunan yeni ankastre fırın modelinde, yemeğin pişmeye başlama ve bitiş zamanı ayarlanabiliyor. Turbo sıcak hava fonksiyonu ise hazır bir yemeği ısıtmak ya da buz tutmuş yiyecekleri kısa sürede pişirmeye hazır hale getirmek için kullanıldığı gibi fırında pişirilecek bir yemek için cihazın da çabuk ısıtılmasına olanak veriyor. İsteğe göre alt/üst ısıtma, alt ısıtma, dolaşımlı hava ızgarası, Vario büyük alan ızgarası, hızlı ön ısıtma türleri seçilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com