“Her Zaman İşçilerimizin Yanındayız”

“Her Zaman İşçilerimizin Yanındayız”
Öz Orman İş Sendikası Bölge Temsilciliğine ziyaret amacı ile Kütahya gelen Öz Orman İş Sendikası Genel Merkez Yöneticisi Mehmet Çelik işçilerle çeşitli görüşmeler yaparak işçilerin sorunlarını dinleyerek, her zaman işçilerin yanında olduklarını ifade et

Öz Orman İş Sendikası Bölge Temsilciliğine ziyaret amacı ile Kütahya gelen Öz Orman İş Sendikası Genel Merkez Yöneticisi Mehmet Çelik işçilerle çeşitli görüşmeler yaparak işçilerin sorunlarını dinleyerek, her zaman işçilerin yanında olduklarını ifade etti.
Kütahya Orman Bölge Müdürü ve Orman İşletme Müdürleri ile ayrı ayrı görüşmelerde bulunan Çelik; sırası ile Emet, Gediz, Simav Orman işletme Müdürlüklerinde yapmış olduğu ziyaretlerde, Orman işçilerinin sorunlarını dinledi. 2'nci dönem toplu iş sözleşmesi yetkisinin Öz Orman İş sendikasında olduğunu ifade eden Çelik, toplu iş sözleşmesi taslağının şimdiden hazır olduğunu ve önümüzdeki dönemde işçilerin lehine güzel sürprizlerin olacağının sinyalini verdi. Sendika olarak işçiye daha iyi bir sendika hizmetinin sunulmasının hedeflendiğini ve bu kapsamda kurumsal yapılarına bakıldığında, 27 Bölge Temsilcilikleri ile Türkiye'nin her ilinde örgütlü olduklarını ifade etti.
Bunlardan birinin de Kütahya da olduğunu sözlerine ekleyen Çelik; Kütahya'da Orman iş kolunda kurumsal bir yapı içerisinde işçinin hizmetini amaçlayan Bölge Temsilciliğinin sadece işçiler açısından değil Kütahya açısından da bir avantaj olduğunu ifade etti.
Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde Nike sponsorluğunda düzenlenen Halı saha liginde oynayan Kütahya Öz Orman İş Spor ile Murat Sanat Evi Spor arasında 2010 Nisan ayında oynanan karşılaşma sonunda 7-0 Öz Orman İş Spor'un üstünlüğü ile sonuçlanan müsabakayı izleyen Mehmet Çelik; maçın sonunda futbolculara ve organizasyon Komite Başkanı İdris Gezen'e ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Maçın ardından Sporcular ve Yöneticilerle kahvaltıda bir araya gelen Çelik bir takıma forma yaptıracağını da sözlerine ekledi.
Üç gün süren ziyaretin ardından çalışmalarını başka bir bölgede sürdürmek üzere Kütahya'dan ayrılan Mehmet Çelik; kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı işçilere teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com