Herkes aynı şeyi konuşuyor! Aydınlar bırakıyor mu?

Herkes aynı şeyi konuşuyor! Aydınlar bırakıyor mu?
TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın 58. madde ile toplantı öncesinde görevi bırakıp bırakmayacağı konuşuluyor...
Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, İstanbul'da yarın yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında tarihi bir kararı masaya yatıracak.
 
Habertürk'ün sayfalarına taşıdığı habere göre; Kendisine yönelik ağır eleştirilere büyük tepki gösteren Aydınlar, 26 Ocak'taki Olağanüstü Genel Kurul'a seçim maddesini ekletip güven tazeleme konusunu kurmaylarıyla tartışacak. Aydınlar'ın istifa etmeyi kesin olarak düşünmediği öğrenildi. Ancak Ankara'da Süper Lig başkanlarıyla yapılan toplantıda G.Saray Başkanı Ünal Aysal ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'den dahi destek almasına rağmen, seçime gitmeyi ciddi ciddi düşündüğü ifade edildi.
 
Aydınlar'ın, "Kimseye bırakıp kaçtı dedirtmem. Ama sürekli eleştiriliyoruz, seçim maddesi koyalım da herkes eteğindeki taşları döksün. Bizim çekincemiz yok, kaybedecek bir şeyimiz yok" dediği öğrenildi. Ancak yönetimdeki arkadaşlarının bu fikre şimdilik karşı çıktığı ve yarınki zirvede "26 Ocak'taki genel kurula hiçbir değişiklik yapılmadan gidilmesinin" daha ağır bastığı ifade edildi.
 
"HERKES TRİBÜNE OYNUYOR"
 
Aydınlar, kulüp temsilcileriyle yaptığı toplantıda "Türk futbolunu düzlüğe çıkartma adına büyük çaba gösteriyorum.
 
Ekibimle birlikte gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Ama maalesef çok yalnız kaldık. Herkes tribüne oynuyor. İhale üzerimize yıkılıyor. Bu işi daha fazla sürdürmenin bir anlamı yok. Bırakıyorum" şeklinde sert çıkmış, başkanların yoğun "Kal" baskısı üzerine yumuşamış ve geri adım atmıştı. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com