Herkes Bu Öpüşmeyi Konuşuyor!

Herkes Bu Öpüşmeyi Konuşuyor!
Show TV'de yayınlanan 'Lale Devri' adlı dizide şok gelişme!

Önceki akşam yayınlanan bölüme, Serenay Sarıkaya ile Tolgahan Sayışman'nın öpüşme sahnesi damga vurdu. Diziyi izleyenler, Lale'yle (Emina Sandal) evli olan Çınar'ın (Tolgahan Sayışman), baldızı Yeşim'le (Serenay Sarıkaya) öpüştüğünü görünce çok şaşırdı. Gerçek hayatta aşk yaşadıkları iddia edilen ikiliden Serenay Sarıkaya, 'Tolgahan Sayışman'la birlikte misiniz?' sorusuna, 'Ben bununla ilgili açıklama yapma gereği duymuyorum. Sürekli ilişkilerimin konuşulması beni rahatsız ediyor. Ben 'Lale Devri' için buradayım. Özel hayatımla değil, işimle gündeme gelmek istiyorum' diye yanıt vermişti.

TOLGA SAYIŞMAN'DAN İTİRAF

Yakışıklı oyuncu Tolga Sayışman ise Habertürk gazetesine verdiği bir röportajda ilk kez ilişkilerini itiraf etmişti. İşte Sayışman'ın aranızda aşk var mı sorusuna yanıtı;

"Biriyle tanıştın, hoşlandın ve ilişkiye girmek istiyorsun, ilk yemekten sonra "Aşk yaşıyor" denir mi? Dersen zarar verirsin ilişkiye. Bunu saklamak isteyebilirsin. Sonra bir de aynı projede yer alıyorsan iyice gizlersin. Konuşmamaya özen gösterdik Serenay'la. Evet Serenay'la bir ilişkimiz var, ilk kez sana itiraf ediyorum. Sakladık, koruduk, gözükmedik. Bundan sonra da dikkat edeceğiz. Çünkü ben ilişkimin yıpratılmasını, işimin önüne geçmesini istemiyorum"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com