“Herkes haddini bilsin”

“Herkes haddini bilsin”
Kütahya Simav'da yolsuzluk iddialarıyla suçlanan DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan'a, partisinden destek geldi.

Kütahya Simav'da yolsuzluk iddialarıyla suçlanan DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan'a, partisinden destek geldi. Belediye Başkanı Kasım Karahan ile ilgili yapılan yayınları maksatlı bulduğunu ifade eden İlçe Başkanı Mehmet Yörük, “ Herkes haddini bilsin. Haddini bilmeyenlere de yeri geldiği zaman haddi bildirilir” dedi.
Kasım Karahan gibi dürüst ve çalışkan birisinin yanında yer almak ve destek vermekten büyük bir onur duyduğunu ifade eden Mehmet Yörük,” Açık ve sarih olarak konuşuyorum. Benim ilkem doğruluk ve dürüstlük üzerinedir. Doğru ve dürüst kişilerin her zaman yanında oldum. Bundan sonra da olmaya devam edeceğim. Kasım Karahan'ın yolsuzluk yaptığı yönünde yazılıp çizilenleri maksatlı buluyorum. Kasım Karahan'a söylenen söz, atılan iftira bana atılmış demektir” dedi,
Belediye Başkanı Kasım Karahan hakkında son günlerde ortaya atılan iftiralarla ilgili söyleyecek çok sözü olmasına karşın, efendi, kibarlık, kendine ve partisinin misyonuna yakışan kişiliğini bozmak istemediğini vurgulayan DP Simav İlçe Başkanı Mehmet Yörük, “ Herkes haddini bilmeli. Haddini bilmeyenlere de yeri geldiği zaman haddi bildirilir” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Kasım Karahan'ın dürüstlüğünden hem Simav halkının hem de kendisinin emin olduğunun altını çizen Başkan Mehmet Yörük,” Seçimler öncesindeki Kasım Karahan ne ise Belediye Başkanı Kasım Karahan da odur. Mevkii, makam ve koltuk hırsının başkanımızı değiştirmesi, birilerini kayırması, birilerini ayırması, birilerine arka çıkması, hele hele yolsuzluk yapması ile ilgili basında çıkan haberler kargaları bile güldürmektedir. Ben, parti üyelerim, oy vermiş vermemiş Simav halkı da iyi bilir ki; Başkan Karahan'ın bırakın yolsuzluk yapmayı, boğazından haram bir lokmanın geçmesi, vatandaşlar ve esnaflar arasında ayarım yapması ve en önemlisi haksızlık yapması mümkün değildir. Hakkında yolsuzluk iddiaları yayınlayan vasıfsız gazeteler yasa gereği resmi ilan alamadıkları için bu tür çirkin ve iftira dolu yayınlara başvurmuşlardır. Konunun yargıya taşındığını da biliyorum Onun için bu hususta fazla konuşmak istemiyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com