"Herkesi kucaklayacağım"

"Herkesi kucaklayacağım"
Zeybekler diyarı olarak bilinen Ege'nin şirin ilçesi Simav'da Belediye Başkanlığı'nı kazanan Demokrat Partili Kasım Karahan, seçim sonuçlarını değerlendirdi. Simav halkına teşekkür eden Karahan, daha önce iki dönem belediye meclis üyeliği ve

Seçim kampanyası sürecinde söz verdiği projelerini göreve başlar başlamaz hayata geçirmeye başlayacağını kaydetti. Simav'da 10 yıl sonra DP'nin belediye başkanlığını kazanmasını değerlendiren Karahan,” Çok onur verici. Katılımcı ve sosyal belediyeciliği tam olarak Simav'da 10 yıl sonra tekrar uygulayacağız. Bundan dolayı ben Simav halkına teşekkür ediyorum” dedi. Simav'ın büyük sorunlarını istihdam, trafik ve çevre olarak gösteren Karahan, ”İlk yapacağımız projelerin başında arıtma tesisi geliyor. Simav ve ovasını kirlilikten kurtaracak olan bu projeyi yapmak boynumuzun borcudur” diye konuştu.
Simav halkına kendisine ve partisine gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür eden Karahan, Simav'ı sivil toplum örgütleri, odalar ve Simav halkı ile birlikte yöneteceklerini belirterek, ”Tüm projelere açığım. Ben Simav'ı vatandaşlarla bütünleşmek suretiyle yöneteceğim. Ben anlayışını yıkıp yerine biz anlayışını getireceğiz. Bizim belediyecilik anlayışımız ve felsefemiz bu yönde, farklı bir anlayışın temsilcileriyiz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com