Hesaba itiraz edince öldüresiye dayak yediler

Hesaba itiraz edince öldüresiye dayak yediler
Eğlence merkezine giden S.K. (31) ile D.Ö. (29) isimli iki arkadaş, eğlencenin sonunda hesap yüzünden bar görevlileri ile tartıştı.

Çıkan tartışma sonunda iki müşteri, eğlence mekanının görevli bodyguard ve çalışanları tarafından hastanelik edilene kadar tekme tokat dövüldü.

Çevrede bulunan güvenlik kameralarının da kaydettiği olayda, bar çalışanları iki genci dışarı çıkartıp tekmeliyor. Görüntülerde yere düşen iki genci yumruklayıp tekmelemeye devam eden bar çalışanlarının öfkesi bir türlü bitmek bilmiyor. Bar çalışanlarının elinden kurtulup ayağa kalkan gençlerden biri ise kaçmaya çalışırken başının üstüne yere kapaklanıyor. Ayağı kalkan genç, bar çalışanları tarafından sürüklenip götürülüyor. Sonrasında ise grup kameranın kaydettiği alandan uzaklaşıyor.

Olayın ardından kavgaya karıştıkları ileri sürülen mekan sahiplerinden Z.K. ile birlikte aynı mekanda görevli S.K., N.K. ve Y.T., Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce gözaltına alındı. Kavgaya karıştığı tespit edilen İ.H.M.’nin ise yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com