Hesabını keserim

Hesabını keserim
Twitter'da Fenerbahçe taraftarlarının Erman Toroğlu'nu dövdüğü iddia edilince ortalık karıştı. Toroğlu iddiayı yalanlarken mesajını da verdi: Böyle bir saldırı olursa, hesabını keserim
Türkiye' de adeta gündemi belirleyen twitter yazışmaları, bu kez ünlü futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu'nu bir dayak iddiası ile gündeme getirdi. Twitter'da ünlü yorumcunun tatil yaptığı Bodrum'da Fenerbahçeliler tarafından saldırıya uğrayarak dövüldüğü iddia edildi.

Twitter'da gündem konusu olan saldırı iddiasına göre, Erman Toroğlu'nun uğradığı saldırı sonrasında bir kaşının açıldığı ve dikiş atıldığı yazıldı.
 
Takvim'in haberine göre, Fenerbahçeli taraftarların iddiaları üzerine  Erman Toroğlu, gülerek böyle bir olayın olmadığını söyleyerek, iddiaların boş olduğunu ve kendisinin de gülüp geçtiğini söyledi. Toroğlu gülerek,"Beni de bir gazeteci arkadaşım aradı. Twitter'da böyle bir olay olduğu yazılmış. Tabii ki böyle bir olay olmadı. Birileri böyle bir olayın olmasını mı istiyor? Ya da rüya mı görüyorlar? Böyle bir saldırı olayı olsa polisin devreye girmesi gerekmez mi? Ancak ben şunu söyleyeyim. Böyle bir olay olduğunda hiç kimse kusura bakmasın hesap kesilir. Yani bana saldırmak isteyenlerin hesabını keserim." şeklindeki sert yanıt verdi.
 
TWITTER BUNU KONUŞTU
 
Bodrum'daki Erman Toroğlu'nu darp eden 2 Fenerbahçe taraftarını kınıyorum. İnsan bir haber verir!
O değil de Erman Toroğlu beni AZİZ YILDIRIM dövdürdü demesin.
Ege sahillerinde bu hafta 1 Numaradan giriş yapan single: Erman Toroğlu-Yaram İçerde.
Erman Toroğlu'nun Dayak Yediğini Öğrenen Mehmet Baransu Ve Ahmet Çakar Ülkeyi Terketti.
Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar bu kafayla giderse daha çoook dayak yer Fenerlilerden. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com