Hesap ver Schuster!

Hesap ver Schuster!
Beşiktaşlı yöneticiler, düzenlenecek toplantıda tecrübeli teknik adama kötü gidişatın yanı sıra Fatih Tekke'yi neden oynatmadığını da soracak..

Beşiktaş'ta üst üste alınan kötü sonuçların ardından gözler teknik direktör Bernd Schuster'e çevrildi. Siyah-beyazlı yöneticilerin, her hafta eleştirilerin daha da arttığı Alman hoca ile bir araya gelmesi bekleniyor. Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun, Schuster ile yapacakları toplantıda takımın son haftalarda yaşadığı büyük düşüşün nedenlerini sorması bekleniyor. Yöneticilerin, kötü gidişat ile ilgili Alman hocadan ayrıntılı bir rapor alacağı da gelen haberler arasında.

Üslubu nedeniyle de uyarılacak
Adalı ve Zülfikaroğlu'nun Konyaspor karşılaşması kadrosuna alınmayan Fatih Tekke için de Schuster'den hesap sorması bekleniyor. Yöneticilerin, Holosko'nun kaçırdığı gollere vurgu yapılarak "Fatih'in oynaması gerekmiyor muydu?" şeklinde görüş belirteceği ifade ediliyor. Siyah-beyazlı yöneticilerin ayrıca "Türkiye'de 1960'lı yılların futbolu oynanıyor" diyen Alman teknik adamı üslubu nedeniyle uyaracağı belirtiliyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com