Hiç Bir Yere Gitmiyorum!

Hiç Bir Yere Gitmiyorum!
Kanarya'nın devre arasında göndermeyi düşündüğü Brezilyalı'dan mesaj var.

F.Bahçe'nin gönderip transfer kontenjanı açmayı planladığı Fabio Bilica'nın ayrılmaya niyeti yok. Brezilyalı stoper, “1.5 yıllık daha sözleşmem var. Kalıp forma mücadelemi sürdüreceğim” dedi.

Sarı-Lacivertli kulüpte yabancı transferinde kilit isim olan Fabio Bilica ayrılmasının söz konusu olmadığını açıkladı. Yönetimin dolu olan 10 yabancı kontenjanında yer açıp transfer yapmak için göndermek istediği Brezilyalı yıldız, “Sözleşmem devam ediyor. 1.5 yıl daha kontratım var. Buradayım ve bir yere gitmiyorum. Mukavelem bitene kadar da Fenerbahçe'den ayrılmayacağım. Başka bir kulüple herhangi bir transfer görüşmem olmadı. Kalıp sonuna kadar formam için mücadelemi sürdüreceğim” dedi.

Özellikle eski kulübü Sivasspor'un istediği Bilica'nın bu çıkışı yönetimin keyfini kaçırdı. Aykut Kocaman ise sol kanada veya ön liberoya takviye yapılması konusunda ısrar ediyor. Bilica'nın beklentileri boşa çıkarması yönetimin elini kolunu bağlıyor.

TEK TARAFLI FESİH SIKINTILI
Brezilyalı savunmacının ikna edilememesi halinde yabancı transferi için yönetimin tek bir yolu kalıyor. Bu durumda Bilica'nın tümalacakları ödenip, yollar ayrılacak. Yıllık 1.5 milyon Euro kazanan Bilica'nın 1.5 yıllık kontratının fesh edilmesi halinde yaklaşık 2 milyon Euro ödenecek. Eğer karşılıklı anlaşılarak ayrılık olmaması ve ödeme yapılmaması halinde Bilica'ya FIFA'ya gitme yolu açılacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com