Hiç yanıtı çıldırttı!

Hiç yanıtı çıldırttı!
Nihat Doğan'a Müjdat Gezen "hiç" yanıt verince Doğan, açtı ağzını yumdu gözünü.

Doğan, "Adam 50 yıldır darbukayla ayı oynatmaktan başka şey yapmamış. Ne verdiniz bu millete? Ölüp gittiğinizde ne diyecekler? Bu millete ne verdiniz? Bu millet sizi neyle anacak? Baktığınızda "Darbukayla ayı oynattım" diyecek. Bu mu yani? Biz Kırdın Kalbimi'den buraya geldik. Değişeceksiniz. "Çok iyi sarhoş taklidi yapardım" diyorlar mesela. Biz sizi ayık görmedik ki? Basına hakim olan bu zihniyet darbukayla ayı oynatanları büyük sanatçı diye millete yutturdular. Nihat Doğan çıktı, "Bunlar sanatçı değil. Ne verdin millete?" dedi.

Müjdat Gezen, bu sözlere tepkisini sadece "Hiç" diyerek göstermişti. Nihat Doğan bunun üzerine bir karşı atağa geçti ve Twitter'da bir başlık konusu açtı.

"Ayiistismarcilarinikiniyoruz" başlığı altında Doğan, "Ben 5 yaşındayken darbuka ile ayı oynatıyordu. Kaç yaşına geldim hâlâ ayı oynatıyor. Herkes korksun sizden ama adamın biri çıksın korkusuzca konuşsun. "Türkücü" diyorsunuz zoruma gitmiyor. Ben türkücüyüm, ekmek yediğim türkücülükten gurur duyarım. Sen de 60 sene ayı ile göbek atmışsın, ayı ile gurur duyacaksın. Büyük sanatçılık olarak görebilirsiniz hatta iyi ayı oynatanlara halka küfür etme kredisi de verebilirsiniz. Güzel ayı oynatarak bu milleti oynatıp sistem tarafından kendilerinden olduğu için büyük sanatçı olarak gösterilen kişi "Ayıcı Baryam" olarak kalacaktır" dedi.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com