Hiddink çok konuşuldu!

Hiddink çok konuşuldu!
Hollandalı çalıştırıcı hakkında kaç haber çıktı?

A Milli Futbol Takımı'ndaki görevine son verilen Guus Hiddink'in Türkiye'de Fenerbahçe'den sonra geçirdiği ikinci antrenörlük döneminde yazılı basında 10 binden fazla haberde yer aldığı belirlendi.

Medya Takip Ajansı Interpress'in araştırmasına göre, 21 ay boyunca milli takım teknik direktörlük görevini üstlenen Hollandalı teknik adam hakkında 2010 yılında 3 bin 286, 2011 yılında ise hakkında toplam 6 bin 746 haber yayınlandı.

Interpress'in ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergiyi kapsayan araştırmasında, Hiddink'in Milli Takımın başında görev yaptığı 638 gün boyunca toplam bin 313 köşe yazısında isminin yer aldığı tespit edildi. Spor sayfalarının yanı sıra siyasetten, magazine 167 farklı köşe yazarının sütunlarında isminin geçtiği de tespit edildi.

Hiddink hakkında yayınlanan köşe yazılarında en çok, aldığı ücret ve yaptığı anlaşma şartlarının "gizli" olması ile Türkiye Lig'lerinde az maç izlediği, oynattığı sistem, gençlere az yer vermesi, takıma moral ve heyecan katamaması gibi altı ana konu başlığı altında eleştirilere tabi tutulmuş.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com