Hiddink PSV'ye mi Gidiyor?

Hiddink PSV'ye mi Gidiyor?
Hollanda Ligi takımlarından PSV Eindhoven, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink ile sportif direktörlük konusunu görüştü.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink, zor günler geçiren Hollanda'nın önde gelen kulüplerinden PSV Eindhoven'a yardımcı olacağının sözünü verdi. Hafta içerisinde başkent Amsterdam'da ki Guus Hiddink'in evinde 3 saat süren görüşmede önemli kararların alındığını açıklayan PSV Genel Müdürü Tiny Sanders, "Evet Guus Hiddink'le bir araya geldik ve bir çok konuyu konuştuk. Ama konuşmalarımızın içeriğini anlatacak değilim" diyerek Guus Hiddink'in resmiyete dökülmese bile sözlü olarak kendilerine yardımcı olacağının sözünü vermesinin büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Yönetim Kurulu'na tavsiyeler veren kurulun başına geçecek olan Guus Hiddink'in PSV'nin yeniden yapılanmasında önemli kararların alınmasına büyük bir rol alması bekleniliyor. Hafta içerisinde PSV tarafından yapılan teknik direktör Fred Rutten'in kalacağının açıklanmasında Guus Hiddink'in bir rolünün olup olmadığı henüz bilinmezken, Hiddink, hafta içerisinde yapılan görüşme konusunda sessiz kalmayı tercih etti.

1987-1990 ve 2002-2006 yılları arasında PSV Eindhoven'da teknik direktörlük yapan Guus Hiddink, PSV'yi 6 kere Hollanda Şampiyonu yapmıştı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com