Hilton Garden Inn Kütahya'da Açıldı

Hilton Garden Inn Kütahya'da Açıldı
Dünyanın önemli oteller grubu Hilton Worldwide, Hilton Garden Inn markasıyla Kütahyalılar'a hizmet vermeye başladı.

Dünyanın önemli oteller grubu Hilton Worldwide, Hilton Garden Inn markasıyla Kütahyalılar'a hizmet vermeye başladı.
Dünyanın en önemli otel zinciri Hilton Worldwide çatısı altında bulunan Hilton Garden Inn (HGI) ABD, Almanya, İngiltere, Kanada, Hindistan, Polonya, Meksika, Rusya gibi ülkelerden sonra şimdi de Kütahya'da kapılarını konuklarına açtığını açıkladı.
Ödüllü Hilton Garden Inn Otelleri derin uyku, verimli çalış, sağlıklı beslen, fit kal, kendini şımart başlıkları altında topladığı özgün hizmetleri ve konuklarına tattırdığı özel konaklama deneyimi ile gerek iş gerekse tatil amacıyla seyahat eden herkesin ilk tercihi olacağı kaydedildi.
Tek ve çift kişilik odalarda kahvaltı dahil bu beş yıldız kalitesinde hizmet ile tanışmak isteyenler konukları ise çok özel fiyatlar oluşturulduğu belirtildi.
Hilton Garden Inn Otel; 2 Bodrum kat ve 1 Zemin katla beraber toplamda 10 kat olarak 23.560 m2 alanda hizmet vermektedir.
4 yıldızlı Hilton Garden Inn Otelinde de; 121 adet oda olup, 151 adet yatak ve 65 çalışanı vardır. Hilton AVM 'de; 1 adet süper market, 20 adet dükkân ve 62 araçlık otopark bulunmaktadır. AVM'de yaklaşık 70 kişi çalışmaktadır. Kompleksin toplam yatırım bedeli 23 Milyon $' dolar olduğu açıklandı.
Hilton Garden Inn'ın açılış törenine Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, AKP Kütahya Milletvekilleri İ.Hakkı Biçer, Hasan Fehmi Kinay, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça ve kent protokolü katıldı. (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com