Hırsız Olmayanlar İktidara Gelsin!

Hırsız Olmayanlar İktidara Gelsin!
Genç ;Milletini ve devletini seven hırsız olmayanların iktidara gelmesini istediklerini söyledi...

CHP olarak kimin iktidara gelmesinin değil, milletini ve devletini seven hırsız olmayanların iktidara gelmesini istediklerini söyledi.

Bursa'da konuşan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, 12 Haziran 2011 genel seçimleri öncesinde belirlenen milletvekili adayları isimleri ve sonucunda gösterilen tepkilerle ilgili olarak bunun olumlu ya da olumsuz değerlendirmesini halkın yapacağını söyledi. Genç, "Seçime girerken halk buna karar verecek. Yönetim böyle bir karar verdiğine göre halk da desteklerse mesele yok. Halk desteklemezse sonucuna katlanır" dedi.

HIRSIZ OLMAYAN BİR İKTİDAR
Genç konuşmasında AK Parti döneminde Türkiye'nin itibar kaybettiğini iddia ederek, Türkiye'nin çok büyük bir devlet olduğunu, bunu engellemenin de parçalamaktan geçtiğini söyledi.
Seçimde kimin kazanacağı değil, vatanı milleti sevenlerin kazanmasını istediklerini anlatan Kamer Genç, "Bizim için bu seçimde Türkiyeyi yönetecek insanlar, eğer milletini sevse, devletini halkını sevse, üzerine aldığı görevi hak ve hukuk kuralları içinde yaparsa bizim için Ahmet iktidara gelmiş, Mehmet gelmiş önemli değil. Bizim için önemli olan içinde memleket ve millet sevgisi olan, ruhunda hırsızlık olmayan, işlemlerinde hırsızlık yapmayan, sözüne güvenilir bir kadro iktidarı alırsa, zaten böyle bir iktidarla beraber biz Türkiyeyi dünyanın lider ülkesi yapacağız." şeklinde konuştu.

HER TÜRLÜ PİSLİK YAPAR AMA NE DE OLSA MÜSLÜMANDIR
Halkın bu kararı destekleyeceğine inandığını söyleyen Genç, "Ülkede bu kadar büyük sıkıntı var. Rejim çok ciddi sıkıntı içinde. Türkiye Cumhuriyeti tümüyle ortadan yok edilmiş. Can güvenliği kalmamış, kişi özgürlüğü, kamu güvenliği kalmamış. Türkiye tamamen bir felakete sürüklenmiş durumda. Böyle bir durumda halkımızın bazı gerçekleri göreceğine inanıyorum. 'Her türlü pislik yapar ama ne de olsa müslümandır' hoşgörüsünden vazgeçeceği inancındayım. 'Adam hırsızlık yapıyor ama ne de olsa müslümandır alnı secdeye değiyor' söylemlerinden ve hoşgörüsünden insanların vazgeçeceğine inanıyorum. Türkiye'nin çok büyük bir rejim bunalımı içinde olduğu, bölünme tehlikesi içinde olduğu Türkiye'nin geleceğinin karanlıklara gittiğini bu halk görecek ki hiç olmazsa bu seçimde AK Parti'yi iktidardan indirecek" şeklinde konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com