Hırsızın böylesi!

Hırsızın böylesi!
Kütahya'da yaşanan hırsızlık olayı insanı gülme krizine sokuyor...

Kütahya'da bir eve hırsızlık amacı ile giren şaşkın hırsız, ev sahibinin geldiğini fark ederek kaçmak isterken cep telefonunu düşürdü.

Olay Kütahya'nın Fatih mahallesi ela çeşme sokakta meydana geldi. Saat 21.30 sıralarında hırsızlık amacı ile bir eve giren hırsız ev sahibinin geldiğini fark edince girdiği odanın kapısını kilitledi. Panik içerisinde ne yapacağını şaşıran hırsız, pencereden kaçmayı başardı. Evine hırsız girdiğini anlayan ev sahibi polisi arayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polis evin etrafını sararak önlem aldı.

POLİS EVE HIRSIZ GİBİ GİRDİ

Hırsızın girdiği odanın kapısının kilitli olması nedeni ile hırsızın girdiği balkona merdiven yardımı ile çıkan polis ekipleri odada arama yaptı. Aramada hırsızın balkona tırmandıktan sonra odanın camını kırarak girdiği ve evden bir miktar para çaldığını tespit etti.

CEP TELEFONUNU DÜŞÜRDÜ

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin evde yaptığı aramada bir cep telefonu bulunurken, ev sahibine cep telefonun kendilerine ait olup olmadığını sordu. Ev sahibinin cep telefonunun kendilerine ait olmadığını söylemesi üzerine polis yaptığı incelemede telefonun eve giren hırsıza ait olduğunu tespit etti. Hırsızın parmak izini tespit eden polis yakalanması için çalışma başlatıldı. (VİK)

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com