Hırsızların yoğun mesaisi

Hırsızların yoğun mesaisi
Tavşanlı'da 3 iş yerine giren hırsız ya da hırsızlar, buralarda çeşitli malzemeleri çalarken, 2 işyerinde de girişimde bulundu.

Tavşanlı'da 3 iş yerine giren hırsız ya da hırsızlar, buralarda çeşitli malzemeleri çalarken, 2 işyerinde de girişimde bulundu.
Edinilen bilgilere Cumhuriyet Meydanı Belediye Pasajında bilgisayar yazılım ve donanım malzemeleri satan iş yerine giren kişi ya da kişiler burada dış kapının kilidini kırarak 2 adet dizüstü bilgisayarı aldı. Buradaki işini bitiren hırsızlar daha sonra aynı taktikle yine aynı pasajda fotoğrafçılık yapan dükkana girdi.
Bu dükkandan da bir adet el kamerası, 1 adet profesyonel dijital fotoğraf makinesi ile masa üstü bilgisayarı çalan kişi ya da kişiler, daha sonra Tavşanlı'nın Sesi Gazetesine de girdi. Buraya da yine kapı kilidini kırarak giren hırsız ya da hırsızlar, buradan da 1 adet masa üstü bilgisayar. 1 adet LCD 21 inc monitör, 2 adet dijital fotoğraf makinesi ve bunlara ait objektifleri alarak kayıplara karıştı. Öte yandan bu kişi ya da kişilerin H.S.'ye ait iş yerinede girmeye çalıştığı öğrenildi. Kapıdan giremeyen hırsız ya da hırsızlar, camı kırarak içeriye girmeye çalıştı. Ancak cam küçük olduğu için içeriye girilemedi. Hırsızların bir diğer uğrağı da kullanılmayan bir muayene oldu. Tavşanlı'da görev yapan bir doktorun daha önceden kullandığı ancak muayenehanelerin kapatılmasıyla boş bulunan bürosuna da giren hırsızlar burada alacak bir şey bulamadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com