Hırsızlık zanlıları yakalandı

Hırsızlık zanlıları yakalandı
Afyonkarahisar’da girdikleri evlerden 50 bin TL'lik soygun yaptıkları belirlenen 4 kişi yakalandı. Edinilen bilgiye göre, hırsızlık olaylarından sabıkalı oldukları bildirilen ve bir alışveriş merkezinden pahalı giyim eşyaları satın aldıkları ve lüks araç
Kiralık kullandıkları tespit edilen araçla birlikte eski sanayi sitesine giden ve burada araç kiraladıkları kişiden yeni bir araç talep eden zanlılar, ikinci kiraladıkları araca satın aldıkları malzemelerle birlikte monitör ve dizüstü bilgisayarı aktardıkları sırada yakalandılar. Gözaltına alınan zanlılarla birlikte soruşturmayı derinleştiren polis, Emirdağ ilçesinde bir işyeri ile birlikte bir ev tuttukları ve yaptıkları ev soygunlarından ele geçirdikleri malzemeleri buralarda muhafaza ettiklerini tespit etti. 
Soyguncuların ayrıca 2 gün önce Afyonkarahisar merkezde bir evden de çaldıkları ziynet takılarını Eskişehir'de bozdurup paraya çevirdiklerini de belirleyen polis, soyguncuların ev, işyeri ve arabalarında yaptıkları aramalarda hırsızlık eşyalarına ulaştı. 
M.B, M.A, F.A, A.T isimli şahısların kent merkezinde 10 evden maddi değeri 50 bin TL’yi bulan soygun yaptıkları belirtilirken, zanlıların emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildikleri bildirildi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com