Hisarcık Cumhuriyet İ.O'dan satranç şampiyonu çıktı

Hisarcık Cumhuriyet İ.O'dan satranç şampiyonu çıktı
Hisarcık Cumhuriyet İlköğretim Okulu büyük bir başarıya imza atarak bölge birinciliği, ikinciliği ve altıncılığı elde ettiler.

Kütahya'nın Emet ilçesinde yapılan ilköğretim okulları arası satranç turnuvası elemelerinde, Hisarcık Cumhuriyet İlköğretim Okulu büyük bir başarıya imza atarak bölge birinciliği, ikinciliği ve altıncılığı elde ettiler.
Hisarcık Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Ali Bütün, “Okulumuzda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Seher Mahrum nezaretinde açılan ders dışı egzersiz çalışmaları meyvelerini vermiş ve okulumuz bölge satranç turnuvası elemelerinde yıldızlarda, Hatice Karakaş bölge birincisi, Mehmet Furkan İşleyen Bölge ikincisi ve Emre İnal da Bölge altıncısı olmuşlardır. Hisarcık İlçesinin gururu bu üç öğrencimiz 31 Mart Cumartesi günü yapılacak olan İl şampiyonasında bölgemizi temsil edeceklerdir. Bu öğrencilerimizi ve öğretmenleri Seher Mahrum’u aldıkları başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin il turnuvasında da başarılı olacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com